Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wyzwanie 5 Lotnisko - WYNIKI
#1
LOTNISKO

Na mapie Dwie Rzeki budujemy największe, najpiękniejsze, najbardziej realistycznie odwzorowane lotnisko.

Używanie modów i budynków z Workshopa jak najbardziej dozwolone Duży uśmiech

Budujemy na pierwszym polu, nie kupujemy ich więcej.

Myślę, że skoro nie trzeba czekać na zabudowę miasta, termin do niedzieli do 20:00 powinien pasować, w razie czego mogę przedłużyć do poniedziałku.

[Obrazek: 57E7123903753776E7A12C6492230E94D3522BDC](tutaj jedynie przykład takiego lotniskaSmile )

Powodzenia Smile

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI

[ATTACHMENT NOT FOUND]
  Odpowiedz
#2
Trochę nie rozumiem.
Idzie baba do lekarza, a lekarz też baba.
  Odpowiedz
#3
Mogę się dowiedzieć, czego nie rozumiesz? Smile
  Odpowiedz
#4
Wzorowałam się na lotnisku w San Francisco. Zaczęłam jednak budowę zbyt blisko krawędzi mapy i musiałam trochę skrócić pasy startowe Duży uśmiech Nie zwracajcie uwagi na trochę krzywy parking i skrawki trawy między płytami betonowymi Szczęśliwy

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
  Odpowiedz
#5
Żeby nie było... Nie znam się na logistyce układu pasów startowych. Aeromaniacy, nie bijcie mnie Frown
Tak więc, prezentuję wam zbudowane na fajnym lotnisku modułowym z Workshopa i gotowym assecie na skrzyżowanie lotnisko dwuterminalowe :>
Więc... Poznajcie lotnisko bez nazwy Duży uśmiech
[ATTACHMENT NOT FOUND]
oto pas startowy Duży uśmiech
[ATTACHMENT NOT FOUND]
to znowu lotnisko z góry
[ATTACHMENT NOT FOUND]
część "cargo"
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Miejsce transportowe; tu wchodzą trzy tory dla pociągów i znajduje się terminal autobusowy
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Legenda głosi, że jest to najpieczołowiciej zrobiona stacja kolejowa dla Cities Skylines Duży uśmiech
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Widok na stację z boku
[ATTACHMENT NOT FOUND]
W oddali dwa terminale; pierwszy i drugi oraz rząd parkingów
[ATTACHMENT NOT FOUND]
...a tu widok na skrzyżowanie Smile
[ATTACHMENT NOT FOUND]
  Odpowiedz
#6
Cześć,
Zaprezentuje swoje lotnisko choć wiem, że i tak nie wygram Duży uśmiech
Nazywa się po prostu Lotnisko i nie jest wzorowane na żadnym lotnisku chociaż z początku miałem taki plan ale w tej grze nie jest możliwy do realizacji.
Widok z góry:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Oprócz samego lotniska znajduje się tu spory park i trochę budynków mieszkalnych (pracownicy lotniska) i handlowych- turyści mogą kupić pamiątkę :P.
Wjazd:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Widok od strony rzeki:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Pas startowy i wieża kontroli lotów:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Parking. Z tyłu budynek z towarami:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Terminal i dojazd do niego- stacja kolejowa i przystanki autobusowe:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Widok z innego miejsca:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
  Odpowiedz
#7
Witam.
Postanowiłem wkleić kilka fotek mojego lotniska. Nie jest to mapa Dwie Rzeki niestety.Tak, że pewnie nie będę brany pod uwagę w głosowaniu. Jakoś przeżyję Duży uśmiech. To lotnisko jest zbudowane w aktualnie tworzonym mieście. Nie miałem czasu bawić się z nowym, ale pomyślałem, że skoro mody i przedmioty z Workshopa są dozwolone, to może i to nie będzie takie istotne. Lotnisko jest dostosowane dosyć mocno do warunków, czyli mało terenów do zabudowy ( mapa typowo góralska). Tak naprawdę nie jest jeszcze skończone, ponieważ zmieniam je gdy przyjdzie mi do głowy coś ciekawego moim zdaniem, ale jest funkcjonujące i to całkiem nie najgorzej. Interesuje mnie Wasza opinia przede wszystkim.
  Odpowiedz
#8
Moja opinia jest taka, że to jest świetne lotnisko i że będziesz na głosowaniu Smile.
  Odpowiedz
#9
GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE

Głosujemy do wtorku do 18:00 Duży uśmiech
  Odpowiedz
#10
WYNIKI

[ATTACHMENT NOT FOUND]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości