Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
Hej, hej Jestem Gosia Duży uśmiech naoglądałam się City Planner Plays City Builders i teraz ciągle gram w Cities Skylines Duży uśmiech
  Odpowiedz
Witam was
  Odpowiedz
Witam graczy
  Odpowiedz
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich :-)
  Odpowiedz
Cześć!

Jestem Wojtek! Mam 30 lat i mieszkam w Gdańsku. Skończyłem studia na kierunku `Ratownictwo Medyczne` i na codzień pracuje w "ZRM" czyli Zespołach Ratownictwa Medycznego. Moja pasja to głównie fotografia, fotografia ratownicza, obróbka wideo i takie tam Smile
Byłem wielkim fanem gry OTTD a potem SimCity, jednak odkąd trafiłem na Cities Skylines na półce sklepowej, to nabyłem jakiś taki podświadomy hejt na wyrób EA Games Duży uśmiech
Prócz Cities Skylines lubie też zanurzać się w Transport Fever 2 Smile
Apropo gier to byłem jednym z twórców polskiej modyfikacji do słynnej gry ratowniczej "Emergency 4". Troche zajmowałem się modelami, głównie byłem odpowiedzialny za dział skryptu sygnałów dźwiękowych Smile


Pozdrawiam serdecznie!
 Podziękowali: SZyMeX , krzychu124
  Odpowiedz
Również witam z Gdańska Duży uśmiech
W Emergency nie grałem, ale co nieco oglądałem na yt. Super, że brałeś w tym udział Smile Może i do Cities Skylines pokusisz się o jakieś modyfikacje/modele? Wink
  Odpowiedz
(25-05-2021, 14:16)SZyMeX napisał(a): Również witam z Gdańska Duży uśmiech
W Emergency nie grałem, ale co nieco oglądałem na yt. Super, że brałeś w tym udział Smile Może i do Cities Skylines pokusisz się o jakieś modyfikacje/modele? Wink

Chętnie ale totalnie nie mam pojęcia jak to sie robi! Duży uśmiech Jednak do Emergency też nie wiedziałem :P

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na mieście! Smile
  Odpowiedz
Witam. Jestem tu nowy. W cities skylines gram od niedawna. Na chwilę obecną ogarniam mody, mapy itp.
 Podziękowali: SZyMeX
  Odpowiedz
Witamy na forum Smile
  Odpowiedz
Cześć!
Jestem Michał i mieszkam w Gdańsku. W Cities Skyline zacząłem grać jakieś 2 tygodnie temu. Gra wciągnęła mnie na maxa. Miodność na najwyższym poziomie.
@misiek_gd @SZyMeX siema Duży uśmiech
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości