Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#21
Witamy Smile

PS Mamy tutaj jedną Panią Smile
  Odpowiedz
#22
Witam
Bede tu chyba najstarszy ale mi to nie przeszkadza.Marcin mam na imie,mieszkam w Irlandii w moim nicku rocznik wiec jak widac 65 rok urodzenia i w maju koncze 50 tke.
Jestem zapalonym graczem od momentu kiedy posiadlem Commodora C 64.
Swego czasu namietnie gralem w Simcity 4 publikowalem zdjecia na Simtropolis i na SC4DEV z jakimis sukcesami i dlugo czekalem na dobra symulacje budowy miasta.
Zanosilo sie ze nowe Simcity takie bedzie ale...pomine milczeniem.
Citeis XL mam na swoim komputerze ale do tej pory jakos mnie nie przekonalo.
W co gram jeszcze? A no Cities in Motion,Train Simulator 2015,
Jedna z ulubionych gier to Mass Effect wszystkie czesci i jak juz mnie ludzie wkurza na amen to gram w jakiegos FPSa.
Strategie lubie takie jak Order of War czy RUSE natomiast jakies wydumane nie przekonuja mnie.
Gra w ktora gram dosc dlugo to Skyrim...mam na jej punkcie malego fiola a szczegolnie w grzebaniu w plikach i urealnianiu grafiki..kto zna temat ten wie o co chodzi za duzo by pisac.

Budowa miast i same symulatory to jest jednak cos co powoduje ze lubie usiasc spokojnie przy kompie.zrelaksowany i w tym momencie zatracam sie w budowie nawet na cala noc.
Byc moze uwielbienie budowania miast spogladania jak rosnie i sie rozwija to jakis komplek Boga Smile w kazdym razie lubie to i jest to numer 1 w grach.
Patrze i czytam co proponuja w Skylines i mam nadzieje na symulacje z prawdziwego zdazenia.
Milo bedzie z wami wymienic poglady i mam nadzieje czegos sie nauczyc.
Nie mam polskich znakow wiec prosze wybaczcie taka pisownie..mysle ze da sie to rozczytac
Jeszcze raz witam wszystkich i sory ze sie tak rozpisalem.
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz
#23
" Witam Serdecznie. Z racji tego ze właśnie dziś dołączyłem, chciałem się przywitać z gronem tutaj obecnych PanówSmile "


I Pań Dawidzie, to że nas tu bardzo mało mówię o sobie Duży uśmiech , wcale nie oznacza że nas nie ma... Szczęśliwy Wink
Witamy cię w tym miłym gronie.
Pozdrawiam ciepło Wink
  Odpowiedz
#24
Marcin65 napisał(a):Witam
Bede tu chyba najstarszy ale mi to nie przeszkadza.Marcin mam na imie,mieszkam w Irlandii w moim nicku rocznik wiec jak widac 65 rok urodzenia i w maju koncze 50 tke.
Jestem zapalonym graczem od momentu kiedy posiadlem Commodora C 64.
Swego czasu namietnie gralem w Simcity 4 publikowalem zdjecia na Simtropolis i na SC4DEV z jakimis sukcesami i dlugo czekalem na dobra symulacje budowy miasta.
Zanosilo sie ze nowe Simcity takie bedzie ale...pomine milczeniem.
Citeis XL mam na swoim komputerze ale do tej pory jakos mnie nie przekonalo.
W co gram jeszcze? A no Cities in Motion,Train Simulator 2015,
Jedna z ulubionych gier to Mass Effect wszystkie czesci i jak juz mnie ludzie wkurza na amen to gram w jakiegos FPSa.
Strategie lubie takie jak Order of War czy RUSE natomiast jakies wydumane nie przekonuja mnie.
Gra w ktora gram dosc dlugo to Skyrim...mam na jej punkcie malego fiola a szczegolnie w grzebaniu w plikach i urealnianiu grafiki..kto zna temat ten wie o co chodzi za duzo by pisac.

Budowa miast i same symulatory to jest jednak cos co powoduje ze lubie usiasc spokojnie przy kompie.zrelaksowany i w tym momencie zatracam sie w budowie nawet na cala noc.
Byc moze uwielbienie budowania miast spogladania jak rosnie i sie rozwija to jakis komplek Boga Smile w kazdym razie lubie to i jest to numer 1 w grach.
Patrze i czytam co proponuja w Skylines i mam nadzieje na symulacje z prawdziwego zdazenia.
Milo bedzie z wami wymienic poglady i mam nadzieje czegos sie nauczyc.
Nie mam polskich znakow wiec prosze wybaczcie taka pisownie..mysle ze da sie to rozczytac
Jeszcze raz witam wszystkich i sory ze sie tak rozpisalem.



Witaj Marcin
Wiek raczej nie gra tu większej roli, ważne jest to, czy z człowiekiem można prowadzić ciekawą i treściwą rozmowę. Wink
A z tego co napisałeś o sobie, widać że pasujesz do grona tu obecnych graczy. Smile
Fajnie że do nas dołączyłeś.
Ciepło pozdrawiam.
  Odpowiedz
#25
Witajcie,
Nazywam się Krzysiek. Rocznik 92. Na forum będę pisać pod nickiem DeltiX. Jestem studentem architektury na PG. Interesują się wszystkim co związane z architekturą, urbanistyką, sztuką czy nowoczesnymi technologiami, w największym skrócie. Moja przygoda z "budowaczami miast" rozpoczęła się od paru dłuższych chwil z SC 2000, gdzieś u kuzyna na komputerze. Potem była krótka przygoda z "trójką" oraz znacznie dłuższa z SC 4. Dużo czasu również spędziłem przy pierwszym Tropico, trochę przy drugiej części, oraz niewiele przy trzeciej. Jak większość tu obecnych grałem w SimCity 2013, to niestety dość szybko przestało mnie bawić. Moją ulubioną grą jest HL2, ale niedużo niżej znajduję się leciwe SC 4. Lubię grać po prostu w dobre gry. Obecnie z braku czasu gram już znacznie mniej, ale ciągle się interesuję światem gier, choć coraz częściej od strony technicznej. Mam nadzieje że Cities: Skylines mnie wciągnie i posiedzę na tym forum dzięki temu dłużej oraz bardziej intensywnie.
  Odpowiedz
#26
Witamy i zachęcamy do czynnego udziału na forum Smile
  Odpowiedz
#27
Dobry, dobry,
Tu Wojciech, lat 17. Mieszkam na Pomorzu, uczę się w ogólniaku na profilu mat-fiz-inf. Chłonę gry spod gatunków wszelakich: od strategii ekonomicznych (na które właśnie mam ostatnio chrapkę) po skillowe fps'y. O wiadomej grze znalazłem informację w styczniowym numerze CD-Action, toteż zaraz począłem szukać więcej o rzekomym pogromcy SimCity aż zawędrowałem tutej. Liczę na owocną współpracę... czy coś.
  Odpowiedz
#28
W takim razie Przepraszam Serdecznie. Za krótko tutaj jestem, i nie widziałem ze mamy Kobietę w gronie. A wiec Witam Raz jeszcze z tym ze oddzielnie Ciebie Smile Wink
  Odpowiedz
#29
Witajcie, mam na imię Rafał, mam 16 lat i chodzę do liceum na profilu społeczno-prawnym. Mieszkam na Pomorzu. Interesuję się motoryzacją, historią(II Wojna Światowa), informatyką. Z muzyki to słucham d&b i drumstepu. Gram głównie w gry wyścigowe(mam dużą kolekcję), a także w strategie(wojenne jak i ekonomiczne), a rzadziej w gry typu BF czy GTA. Moja przygoda z city builderami zaczęła się od SimCity 4. Grałem w to kiedyś u kuzyna i sam tą grę też kupiłem po jakimś czasie. Grałem jeszcze w Cities XL 2011, Tropico 3,5, Cities in Motion 1,2 i SimCity 2013. O Cities: Skylines dowiedziałem się przez stronę Gry-online. Mam nadzieję, że C:S będzie najlepszym citybuilderem i myślę, że jest to możliwe do spełnienia Duży uśmiech.
  Odpowiedz
#30
Witamy!.
A kiedy dowiedziałeś się i naszej grze?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości