Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#31
Z chyba 3 miesiące temu się dowiedziałem o tej grze. Początkowo widziałem tylko jeden z pierwszych trailerów, a potem się zainteresowałem i poczytałem o tej grze na gry-online.
  Odpowiedz
#32
Cześć… Mam na imię Kuba, 36 lat. Pracuję na słuchawce w jednej z firm farmaceutycznych. A z zawodu jestem nauczycielem muzyki. O grze dowiedziałem się kilka dni temu. Przemierzałem internet w poszukiwaniu informacji na temat dodatku do ulubionej gry Euro Truck Simulator i natknąłem się na filmik z Cities. Natychmiast się zakochałem i postanowiłem podzielić i tak niewiele wolnego czasu pomiędzy dwie gry. Cóż jeszcze o mnie?? Lubię gry strategiczne, muzykę (słuchać i tworzyć), dobre kino i to mniej dobre też, ciekawą książkę. Niestety doba trwa tylko 24 godziny, więc nie na wszystko starcza czasu. Na stare lata postanowiłem coś zmienić w życiu zawodowym i skończyłem właśnie trzeci semestr informatyki. Wiem, że nie będzie łatwo wbić się w rynek pracy, ale kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. Czekam na pierwszą Pociechę (doktory mówią, że dziewucha), która powinna pojawić się na Świecie na początku maja… no i szykuję się na to, że wcześniej wspomniana doba stanie się jeszcze krótsza. No i mam nadzieję na poznanie tu fajnych ludzi, z którymi będzie można pogadać nie tylko o życiu wirtualnym.
  Odpowiedz
#33
Witamy w naszych progach Smile
  Odpowiedz
#34
Dawid28 napisał(a):W takim razie Przepraszam Serdecznie. Za krótko tutaj jestem, i nie widziałem ze mamy Kobietę w gronie. A wiec Witam Raz jeszcze z tym ze oddzielnie Ciebie Smile Wink

Miło mi, dzięki i ciebie też witam Dawidzie, choć i z pewnym opóźnieniem. Wink
  Odpowiedz
#35
Witam wszystkich nie witanych
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz
#36
Witam wszystkich
jestem tutaj nowy
Mam na imie Adrian lat 19, jestem fanem gry simcity 4 jak na tamte czasy to ta gra była bardzo dobra, posiadam najnowsze simcity ale to nie wypał małe mapy, korki. O cities-skylines dowiedziałem sie pare dni temu obczaiłem fb i był link do tego forum,fajnie że takie forum istnieje i że się rozbudywuje, licze że ta gra spełni całkowicie moje oczekiwania.
  Odpowiedz
#37
Witamy na forum i również mamy nadzieję, że Skylines okaże się bezkonkurencyjny na dzień dzisiejszy Smile
  Odpowiedz
#38
Witam

Z tej strony Marcin. Jeśli chodzi o city buildery to posiadam chyba wszystkie. Począwszy od Sim City, w które grywałem na moim pierwszym PC-cie. Poza builderami grywam także w gry transportowe.
Jak większość czekam na cities skylines. Zakupiłem wcześniej cities XXl - ale nie polecam , to tak jak odgrzewany kotlet w mikrofali. Najnowsze simcity posiadam również , ale zniechęciła mnie ograniczona mapa. Próbowałem grać z innymi online ale bardzo często zaczynają miasta i ni graja później.
  Odpowiedz
#39
Witam imiennika i witam kadro28
Tez grywam w to samo co ty Marcin i tego samego nie polecam
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz
#40
Cześć! Nazywam się Damian, mam 16 lat.
Trafiłem tutaj z fanpage'a na Facebook'u :-)
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości