Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - nasze oczekiwania
#1
Jakie są Wasze oczekiwania w stosunku do nowej gry?
jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim dobra symulacja, mechanika gry i pełne wsparcie dla rozbudowy.
Realizm w grze jaką jest budowa miasta jest też dla mnie ważny ale wszystko w granicach możliwości, dlatego też nie oczekuję modułowych portów morskich, lotnisk w momencie premiery. Od tego będą dodatki, DLC itd. Przez ostatnie lata grając w SimCity 4 i Cities XL budowałem swoje miasta tak szczegółowo, że samodzielnie stawiałem każdy budynek i po pewnym czasie poczułem się, że gram w puzzle albo pracuje w jakimś programie graficznym. Zdecydowanie mnie to już znudziło, dlatego teraz nastawiony jestem w 100% na symulację! Jasne, że jeśli pojawią się dodatki w postaci nowych budynków czy innych ulepszeń to je zastosuję ale nie mam zamiaru stawiać wszystko po kolei od samego początku. Chce patrzeć jak moje miasto się rozwija od małej wioski do metropolii, lubie widok przemykających samochodów, tłumy ludzi na ulicach, turystów siedziących w knajpach przy ulicy, rusztowań i żurawi budowlanych, autobusów zabierających ludzi, pociagów wjeżdząjących na dworzec i ciężarówek wyjeżdząjących z fabryk. W związku z tym chciałbym gry w miarę szczegółowej, bo takie detale cieszą dużo bardziej niż mechaniczne budowanie miasta i stawianie budynków pojedyńczo, według mnie. Ważne jest aby to wszystko nie było tylko aspektem wizualnym ale w miarę mozliwości prawdziwą symulacją. Chciałbym też widzieć bezpośredni efekt moich działań ekonomicznych i politycznych na ulicach miasta, czyli mieć kontrolę nad kierunkiem w którym rozwijam miasto ale także kontrole nad zabudową w mieście, aby przypadkowe wieżowce nie pojawiały się wśród malutkich domków (ala SC2013). No i dobrze byłoby gdyby Colossal nie porzucił swojego tytułu zaraz po premierze, czyli rozwijali wspólnie z nami grę przez nastepne lata. Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości