Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
zamarła metropolia
#2
Wszystko jest OK, nie ma bugów
1. Nie wszystkie mieszkania w budynku są zajęte - jeśli przeznaczyłeś wcześniej więcej parceli to powstały budynki ale nie wszystkie mieszkania są zasiedlone (pustostany).
1a. Podobną sytuację masz jeśli budynki wchodzą na kolejny poziom - wtedy budynek np 2 mieszkaniowy zamienia się na 4 mieszkaniowy - więc mimo że nie przeznaczyłeś w tym czasie więcej terenu na mieszkaniówkę liczba dostępnych mieszkań zwiększyła się więc powoli rosnąca populacja ma gdzie się wprowadzać (nie brakuje 3mln mieszkań)
Poza tym... małe (nowe) dzieci nie potrzebują nowych mieszkań.
2. Nie do końca rozumiem: ale jak grałem ostatnio to miałem miasto 150k i tak - na oko - strefa przemysłowa była zbliżona powierzchniowo do biurowej - czyli były miejsca pracy i pracownicy i tu i tu.
Tyle że ja rozwijam miasto stopniowo - może megadziki rozwój i postawienie 10 uniwersytetów zaburza tą relację. Ale jest i na to sposób: nie zwiększać wtedy strefy biurowej ponad przyrost ludności czyli wprowadzają się gajerki ale w mieście jest cały czas pewna liczba osób która pracuje w fabrykach (niezależnie od wykształcenia) bo innej pracy nie ma. To Polska, nie Rumunia, wolą robić cokolwiek.
3. Włącz sobie GTA albo Mafię. ;-) Przydałaby się możliwość importowania stworzonego miasta np do GTA co? Ale to jeszcze kilka-naście lat musimy poczekać na takie cuda chyba że Collosal Order znów zacznie ewoluować i np po Cities Skylines II zamiast Cities Skylines III zrobi Criminal Cities tak jak wyewoluowali z Cities in Motion.
3a. Można włączyć mod i jednym klikiem odpalać pożary. Fakt przy tej skali aż trochę szkoda że nie widzimy jakichś akcji na ulicach z rozbojami itp ale cóż: ze śledzenia to pozostaje kliknąć sobie na ludzika (z trybem FPS lub bez) i obserwować co robi.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości