Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pytanie dotyczące rozmiaru pamięci wirtualnej
#1
Po kilku latach przerwy postanowiłem powrócić do gry. Tym razem na komputerze stacjonarnym. W między czasie ściągałem dodatki... które jak wyczytałem na forum obciążają RAM kompletnie... tak też stało się u mnie. Postanowiłem odinstalować sporą ich część. Moje pytanie będzie dotyczyło ustawień minimum i maximum w ręcznym ustawianiu pamięci wirtualnej - nie znam się na tym kompletnie i obawiam się, że wpisane cyfry tylko zaszkodzą lub zepsują komputer.
W załącznikach przesyłam zdjęcie parametrów mojego komputera oraz zdjęcie owego panelu, w który nie wiem co wpisać. Czy ktoś znający się na rzeczy jest na tyle miły by podać liczby, które mogę tam wpisać i będzie "dobrze"?

Inne pytanie dotyczy ściągniętych dodatków, na forum przewija się liczba max. 400-600. Czy ktoś ma więcej i gra działa bez większych problemów? Jak liczycie owe dodatki? W pliku zapisanym na komputerze czy te wyświetlane w panelu dodatków? Często jest tak, że ściągacie np. 1 dodatek parasoli, a w pliku tworzonych jest do tego 10 pozycji... dlatego już sam nie wiem jak to liczyć.[Obrazek: WglJU7j.jpg][Obrazek: VOX9nR1.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Pytanie dotyczące rozmiaru pamięci wirtualnej - przez Kamil_N - 18-07-2019, 01:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości