Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pytania dotyczące rozgrywki
#21
Rośnie wzajemne zapotrzebowanie bo strefa handlowa potrzebuje towarów ze strefy przemysłowej. Jak nie będzie handlowej to przemysłowa nie zarobi. Rozwiązaniem może być budowa innej wsi gdzie postawisz te przemysłowe i handlowe budynki a przynajmniej ich większość. Zapewne liczy się tu umiar, więc po rozpoczęciu gry spróbuj postawić kilkanaście domków a strefy handlowe i przemysłowe wydzielaj po kawałku, tak żeby zmieścić powiedzmy po 1 budynku. Kontroluj też cały czas ilość miejsc pracy i liczbę mieszkańców. Na koniec możesz też w przepisach ustawić jakieś ulgi podatkowe dla budynków o niskiej zabudowie albo podnieść podatki dla tych z wyższą. Może to jednych trochę zniechęci a drugich zachęci, tylko wydaje mi się, że te przepisy są początkowo zablokowane, ale może na tym modzie co odblokowuje wszystko będą one od razu dostępne.

Ja niestety znów mam problem z dystrybucją prądu. Jedna część miasta ma częste zaniki zasilania i za cholerę nie wiem co tu zrobić. Podprowadzenie linii z centrum nic nie dało. Zbudowanie 4 elektrowni w innym miejscu i wydzielenie od nich linii tylko do tej dzielnicy początkowo pomogło. Może większa liczba elektrowni rozwiąże kłopot. Mógłbym też stworzyć kilka oddzielnych linii elektrycznych ale to cholernie szpeci miasto :x
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości