Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Eksport / Produkcja
#1
[Obrazek: 6w0EJJO.jpg][Obrazek: MJpV2kH.jpg]Witam,

Mam dwa pytania do eksportu i produkcji.
1. Mam nadwyżkę produkcji. Czy ja muszę organizować transport tego gdzieś? Czy to się samo sprzedaję? Gdzie ja mogę zobaczyć ile zarabiam na tym bo w budżecie nie ma punktu produkcji.
2. Jak mogę wybrać produkcje dóbr materialnych? Mam deficyt niektórych materiałów, ale nie potrafię budować konkretnych fabryk pod to.
  Odpowiedz
#2
1. Teoretycznie samo powinno się eksportować, ewentualnie poprzez terminale np. kolejowe czy morskie. Ale eksport jest generalnie póki co zepsuty (znaczy, drogami chyba w miarę działa, ale przez terminale już nie).

2. Możesz "zachęcić" mieszkańców do tworzenia danych biznesów poprzez zmniejszenie podatków na nie. W panelu budżetu rozwijasz strefę przemysłową i tam szukasz danych produktów, których tobie brakuje, a następnie obniżasz im podatek. Z punktu widzenia obywateli będzie to więc bardziej atrakcyjna propozycja niż pozostałe, co powinno przełożyć się na większe występowanie w mieście
  Odpowiedz
#3
(18-11-2023, 18:39)SZyMeX napisał(a): 1. Teoretycznie samo powinno się eksportować, ewentualnie poprzez terminale np. kolejowe czy morskie. Ale eksport jest generalnie póki co zepsuty (znaczy, drogami chyba w miarę działa, ale przez terminale już nie).

2. Możesz "zachęcić" mieszkańców do tworzenia danych biznesów poprzez zmniejszenie podatków na nie. W panelu budżetu rozwijasz strefę przemysłową i tam szukasz danych produktów, których tobie brakuje, a następnie obniżasz im podatek. Z punktu widzenia obywateli będzie to więc bardziej atrakcyjna propozycja niż pozostałe, co powinno przełożyć się na większe występowanie w 

Odnośnie 1., Chciałem zrobic polączenie kolejowe towarowe. Postawiłem stacje towarową końcową, ale nie mogę zrobić linii z początkiem na mapie :/ Nie zatwierdza się jak linia autobusowa. 
Mam wątpliwości co do tego eksportu bo żadne tiry nie przyjeżdżają mi do kopalni.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości