Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem z brakiem niewyedukowanych mieszkańców
#1
Hej
Mam od jakiegoś czasu problem z edukacja, a mianowicie mam ciągle 0 studentów i jednocześnie bardzo dużo wykształconych mieszkańców i nawet jak dam do strefy "precz z edukacją" to i tak nic to nie zmienia i w nowych budynkach z automatu są dwa najwyższe stopnie wyedukowania mieszkańców. Nie mam specjalnych modów które na to wpływają (wszystkie mody jakie mam są z poradnika na forum "must have") i nie stawiałem w mieście zderzacza hadronów. Obniżałem też finansowanie na edukacje i mimo upływu dłuższego czasu, nic się nie zmieniało.
Może ktoś ma jakieś pomysły ?
  Odpowiedz
#2
Tak to po prostu działa - budynki o wyższym poziomie mają wyżej wykształconych mieszkańców. Wprowadzają się do nich wyżej wykształceni ludzie spoza miasta.

Musisz mieć niską wartość gruntu i raczej budynki zabudowy jednorodzinnej (jasnozielone kratki) niż gęstej (ciemnozielone kratki).
  Odpowiedz
#3
(08-09-2023, 17:22)kabexxx napisał(a): Tak to po prostu działa - budynki o wyższym poziomie mają wyżej wykształconych mieszkańców. Wprowadzają się do nich wyżej wykształceni ludzie spoza miasta.

Musisz mieć niską wartość gruntu i raczej budynki zabudowy jednorodzinnej (jasnozielone kratki) niż gęstej (ciemnozielone kratki).
Rozumiem, tylko dlaczego wszystkie uniwersytety mają 0 studentów i w domkach jednorodzinnych również wszyscy na start mają najwyższe wykształcenie.
  Odpowiedz
#4
Bo niska-wysoka zabudowa ma tylko tendencję, ale przy wysokiej wartości gruntu do jednych i drugich wprowadzają się bezpośrednio bardziej wykształceni.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości