Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przenieś miasto z życia do gry
#11
Witam wszystkich, na ten wątek trafiłem zupełnie przez przypadek i tak się składa że to co od kilku miesięcy robię w grze w 100% odpowiada temu wątkowi. Mianowicie podjąłem się ambitnego zadania przeniesienia swojego miasta z realu do gry. Nie jest to Poznań czy Warszawa ani inne wielkie polskie miasto a kilkudziesięciotysięczne miasto powiatowe na Mazowszu pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki. Z początku zastanawiałem się czy w ogóle cała operacja ma jakikolwiek sens czy możliwości gry, modów i assetów w warsztatu Steam pozwolą mi na odtworzenie charakterystycznych budowli, ulic, skrzyżowań i innych znanych mi miejsc w moim mieście. Teraz po kilkumiesięcznej pracy stwierdzam, że tak, jest to jak najbardziej możliwe. Tylko nie wiem czy wrzucać tutaj jakieś screeny i fotki z realu dla porównania w tym wątku czy w dedykowanym temacie "Moje miasto w grze". Może podpowiecie?
  Odpowiedz
#12
Załóż nowy wątek dedykowany twojemu miastu Smile
  Odpowiedz
#13
(23-12-2018, 03:27)befsztyk napisał(a): Witam wszystkich, na ten wątek trafiłem zupełnie przez przypadek i tak się składa że to co od kilku miesięcy robię w grze w 100% odpowiada temu wątkowi. Mianowicie podjąłem się ambitnego zadania przeniesienia swojego miasta z realu do gry. Nie jest to Poznań czy Warszawa ani inne wielkie polskie miasto a kilkudziesięciotysięczne miasto powiatowe na Mazowszu pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki. Z początku zastanawiałem się czy w ogóle cała operacja ma jakikolwiek sens czy możliwości gry, modów i assetów w warsztatu Steam pozwolą mi na odtworzenie charakterystycznych budowli, ulic, skrzyżowań i innych znanych mi miejsc w moim mieście. Teraz po kilkumiesięcznej pracy stwierdzam, że tak, jest to jak najbardziej możliwe. Tylko nie wiem czy wrzucać tutaj jakieś screeny i fotki z realu dla porównania w tym wątku czy w dedykowanym temacie "Moje miasto w grze". Może podpowiecie?

zakladaj wlasny temat :P
  Odpowiedz
#14
O, ja z chęcią zobaczę co z tego wyszło bo mieszkam niedaleko Grodziska Wink
  Odpowiedz
#15
Ooo fajnie, że będzie ktoś do weryfikowania moich wypocin Smile W przeciągu kilku dni powinienem zacząć wrzucać screeny wraz ze zdjęciami miasta do porównania.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości