Cities Skylines - Polskie forum gry

Pełna wersja: Uralsk - brama Syberii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(09-01-2020, 22:29)Manta napisał(a): [ -> ]fotka z "placem zabaw" wygląda dosyć prawdziwie

Dzięki Smile

Trochę tych małych placów zabaw na osiedlach w mieście jest xD
50 odpowiedzi, witamy więc w gronie Bestsellerów Smile
(17-01-2020, 16:26)SZyMeX napisał(a): [ -> ]50 odpowiedzi, witamy więc w gronie Bestsellerów Smile

Ooo - dziękuje  Zawstydzony
Hejo,
po długiej walce z zapisem gry, modami i innymi typowymi utrudniaczami dla tej gry, udało się wreszcie wczytać save. Dodatkowo ostatnio mam troszkę więcej czasu także coś tam zaczyna powstawać wreszcie.

Rafineria i okolicę

Powstała tutaj niedawno mała stacja towarowa na odnodze linii kolejowej prowadzącej do rafinerii. Dodatkowo wreszcie zacząłem rozbudowę miasta (2. Dzielnica)
[Obrazek: 2K6gXMR.png] 

Powstała też obwodnica omijająca miasto (Droga A103), która biegnie wybudowaną wcześniej dwupasmówką do rafinerii i elektrowni, a następnie mostem przechodzi na drugą stronę rzeki.

[Obrazek: gyNenyT.png] [Obrazek: QI8BsmR.png]

No i na sam koniec zajawka z Drugiej Dzielnicy

[Obrazek: JlFSGry.png]
Dobrze jest widzieć z powrotem ten projekt Smile
Powodzenia w dalszej budowie.
Hej,
po dość długiej przerwie spowodowanej remontem itp. wreszcie po wszystkim uzyskałem dostęp do komputera. Także nadszedł czas na troszkę screenów z miasta.

Druga dzielnica
Kilka screenów z zabudowy drugiej dzielnicy

[Obrazek: oYk5XQN.jpg][Obrazek: ezZox0H.jpg][Obrazek: kQEA1IV.jpg][Obrazek: UgVv7bq.jpg][Obrazek: MvbabeK.jpg][Obrazek: ZN6IgrI.jpg][Obrazek: 6XpnpZJ.jpg][Obrazek: 5Brg2kC.jpg][Obrazek: og7SYBW.jpg][Obrazek: aOH2uIi.jpg][Obrazek: fsFmU6x.jpg]
Sierpień 1977 roku
Trwają ostatnie pracę przy nasadzaniu zieleni w 2. Dzielnicy. Na mapie Uralska otwarto ostatnio nowe miejsce uprzyjemniające życie ciężko pracującym obywatelom i obywatelkom. Pierwsi mieszkańcy mieli już okazje skorzystać z oferty nowego domu towarowego "Prospekt" położonego na rogu Prospektu Puszkina i Prospektu Lenina. Co bardziej odważni skorzystali z tarasów dostępnych na ostatniej kondygnacji, aby móc zachwycić się panoramą idealnie zaprojektowanego miasta. Dojazd z dalszych części miasta umożliwiają nowe zakupione z zaprzyjaźnionej Czechosłowacji tramwaje Skoda T3. 
Pogratulować trzeba robotnikom, których ciężka praca sprawia, że nasze miasto bardzo szybko się rozwija, dając świadectwo siły i poświęcenia naszych obywateli dla dobra wspólnego!

Widok na dom towarowy "Prospekt' oraz zabudowę okolic skrzyżowania Prospektu Puszkina z Prospektem Lenina. 
[Obrazek: eeakS7Y.png] [Obrazek: r0pwabY.png]

[Obrazek: ZdYqIMn.png]

Perspektywa na skrzyżowane. Na pierwszym planie zabudowa 2. Dzielnicy. Na drugim planie widok na 1. Dzielnicę.
[Obrazek: IddBrSd.png]
1978 rok
Hej,
dzisiaj w poście lekka odskocznia od miejskiego zgiełku. Przeniesiemy się na prowincje, na której również wiele się dzieje.
Rozwój miasta bardzo pozytywnie wpłynął na pobliskie wsie, które przeżywają, jak na tutejsze standardy i warunki, ogromny rozwój. Połacie lasów ustępują miejsca połaciom nowych pól uprawnych, łączonych siatką nowych (niekoniecznie dobrych) dróg. 
Dziś będzie krótka wycieczka po wsi Niżne Burmantovo

Tak wieś prezentowała się jeszcze na początku lat 70:
[Obrazek: nergBVW.png]

Obecnie dzięki rozwojowi miasta, ludzie zaczęli samoistnie osiedlać się i tutaj, co spowodowało konieczność inwestycji. Powstał tutaj nowy przystanek, który będzie obsługiwany przez nowo powołane Zakłady Komunikacji Regionalnej (ZKR) z siedzibą w Uralsku. Zakłady te będą miały siedzibę w powstającej już 3. Dzielnicy miasta, a ich celem będzie transport mieszkańców między mniejszymi ośrodkami, a Uralskiem.

Centrum wsi Niżne Burmantovo z widokiem na przystanek. Po lewej czerwony budynek sklepu wiejskiego, a w tle widoczny nowy elewator zbożowy w wsi Burmantovo.
[Obrazek: T4LKLmy.png] 

Widok na sklep i drogę do Burmantova (skrzyżowanie z A103)
[Obrazek: JD6S6Dr.png]

Inna część wsi, oddalona od centrum. W tle elewator w Burmantovie a za nim zabudowania Uralska.
[Obrazek: YsMCUq2.png]

Jedna z dróg gruntowych między polami.
[Obrazek: Y23Cr3q.png]
smaku w Twoim mieście nadaje depresyjna kolorystyka, która nieodzownie kojarzy mi się z tamtymi stronami (może nie słusznie, ale tak mam)
Dziękuje za miły komentarz  Zawstydzony

Dzisiaj troszkę luźniejszy post.

Ostatnio trochę pracę zwolniły, ale małymi kroczkami projekt idzię do przodu. Na dowód, widok na wieś Burmantovo - w trakcie budowy. 
Na pierwszym planie droga A103 (z uchwyconym autobusem Uralskiej Komunikacji Miejskiej), na drugim widok na wieś, a w tle zabudowania Uralska.

[Obrazek: RlqB4hw.png]

Tutaj natomiast wieczorne klimaty na wsi. W tle rozbite zabudowania wsi Niżne Burmantovo.

[Obrazek: cYyqa61.png]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7