Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
korkujące się pociągi !!??
#5
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Tak też teraz zrobiłem, że oddzieliłem linie cargo od pasażerskich. Turystów może tylko przez promy albo lotnisko będę ściągał.

@gerth stacje przesiadkową to masz na myśli postawić dwie stacje pasażerskie koło siebie, jedna połączona ze światem a druga tylko z wewnętrznymi torami? Zresztą spróbowałem nawet wpuścić czerwone zewnętrzne pociągi na tory pasażerskie tylko i też się zaczęło korkować. Puste czerwone pociągi jeden za drugim!

@bodm z autobusami problemów nie zauważyłem, w prawdzie faktycznie jak się utworzy linie to wyjeżdżają jeden za drugim ale porozjeżdżają się wkrótce w miarę równomiernie.

Mam też kłopot z korkiem w ruchu ulicznym w jednym miejscu. Jak widać tworzy mi się tylko na wjeździe do miasta z autostrady, ale porobiłem rampy w każdą stronę, w lewo prosto przez skrzyżowanie i w prawo. Więc czemu większość samochodów nie wybiera ramp?

Wrzuciłem też widok mojego głównego węzła drogowego - zakręcony ale wbrew pozorom ma sens Smile
Dodałem też widok z góry całego miasta, może ktoś inspiracje dla swojego miasta sobie zaczerpie Wink
link do print screen-ów:
http://postimg.org/gallery/dez7dy6a/
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości