Darmowy Weekend i liczne przeceny!
Napisane przez: SZyMeX - 26-03-2020, 20:58 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi

Lista modów niedziałających po aktualizacji 1.13.0-f7 (Sunset Harbor)!
Napisane przez: SZyMeX - 26-03-2020, 12:19 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Odpowiedzi (25)
Premiera Sunse

» Czytaj dalej

Cities Skylines: Sunset Harbor - Pamiętnik Dev #6 Darmowy update (Metro Nadziemne!)
Napisane przez: SZyMeX - 25-03-2020, 17:00 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
Witajcie budowniczowie, w już ostatnim dzienniku developerskim Sunset Harbor! Tym razem omówimy darmowy update najnowszego DLC.

Metro Nadziemne

Wyobraźcie sobie zatłoczone centrum miasta, ludzi idących w stronę stacji metra i pociągi metra przejeżdżające w tle... Tak, to prawda! Jeden z najbardziej oczekiwanych dodatków - nadziemne metro - nadchodzi do Cities: Skylines! Teraz w końcu możesz budować tory metra na poziomie ulicy a nawet wynieść je całkowicie ponad ziemię! Dodatkowo, dostępne są teraz dwie nowe stacje metra oraz zupełnie nowy model pociągu. Nowe stacje naturalnie mogą być podpięte do twojej starej sieci metra jak i nadziemnej części trasy. Te nowe budynki odblokowywane są na 6 kamieniu milowym.

Od kiedy modele metra wyglądają teraz bardziej realistycznie i są dłuższe niż ich stare odpowiedniki, wprowadzone zostały małe zmiany do podziemnych stacji metra i ich układu ścieżek dla pieszych. Ta nowość nie wpłynie na stare save-y, jednak nie będziesz mógł już budować tak ciasnych zakrętów jak to było wcześniej możliwe. Linie metra w ciągu dalszym mogą być tworzone tak samo jak do tej pory, poprzez wybór narzędzia linii i dodawanie węzłów na stacjach metra. Możesz zmieniać poziom wysokości/głębokości metra tymi samymi przyciskami Page Up i Page Down co dotychczas. Bawcie się dobrze planując nowe linie metra w waszych miastach!

[Obrazek: mqss0y5.jpg]
[i]Nadz

» Czytaj dalej

Aktualizacja: 1.13.0 - f7
Napisane przez: SZyMeX - 25-03-2020, 15:14 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
[b]Sunset Harb

» Czytaj dalej

Cities Skylines: Sunset Harbor - Pamiętnik Dev #5 Mapy, przepisy, aeroklub
Napisane przez: SZyMeX - 24-03-2020, 16:59 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
Witajcie budowniczowie w kolejnej części dzienników developerskich Sunset Harbor!
 
Tym razem przyjrzymy się nowym mapom, przepisom oraz nowemu specjalnemu budynkowi, nadchodzącym w DLC Sunset Harbor. Zacznijmy od map!

Mapy

Sunset Harbor wprowadza do gry pięć nowych map, które znacząco się od siebie różnią, a każda z nich przychodzi z innymi wyzwaniami dla budowy miasta. Jesteś gotów podjąć pierwsze kroki i rozpocząć podróż, która zabierze nas od bagnistych krain z zakręconymi rzekami aż czegoś, czego jeszcze nigdy nie było w Cities Skylines - pustyni? Dołącz do nas!

Położone w dużej, otwartej zatoce z widokiem na rozległy ocean, Azure Gulf (lazurowa zatoka) oferuje dobre połączenia zewnętrzne drogą morską. Z małymi jeziorami i licznymi rzekami różnych rozmiarów, Azure Gulf jest idealnym miejscem by rozpocząć przygodę z Przemysłem Rybnym. Ta "umiarkowana" mapa (motyw) jest również bogata w złoża rud i lasy.

[Obrazek: T7ni5zm.jpg]
[i]Laz

» Czytaj dalej