Dziennik Developerski #13: Kamera kinowa i Tryb fotograficzny
Napisane przez: Marov - 16-09-2023, 22:31 - Forum: Cities Skylines II - Aktualności - Brak odpowiedzi
Witajcie ponownie! Dziś wracamy z kolejnym dziennikiem developerskim. W tym artykule omówimy ciekawą funkcję, która pozwoli Wam uchwycić najciekawsze chwile z Twojego miasta! Tryb Kinowy i Tryb Swobodnej Kamery są całkowicie innymi narzędziami, niż te które znasz w Cities: Skylines. Różnica jest tak naprawdę ogromna. W Cities: Skylines II, żeby uzyskać dostęp do obu trybów, wystarczy kliknąć na przycisk Trybu Fotograficznego, który znajduje się w prawym dolnym rogu głównego interfejsu użytkownika. Z tego miejsca zarówno z przyjaciółmi jak i innymi graczami zanurzysz się w niesamowity świat fotografii i kinematografii, oraz uchwycisz swoje miasto w całej jego okazałości, chaosie lub szalonej plątaninie dróg!

Ciekawostką jest to, że zwiastun gry został nakręcony przy użyciu wbudowanej funkcji kamery kinowej. I to jest właśnie siła tych narzędzi. Omawiany dziennik pomoże Ci zapoznać się z opcjami, dzięki którym Ty także nakręcisz niesamowity materiał wideo ze swojego miasta! Obejrzyj poniższy film lub przejdź od razu do dziennika dev.

POWIEDZ CHEES!
Wszystko zaczyna się od wizji i pomysłu. Jaki moment chciałbyś uwiecznić w swoim mieście? Wsłuchaliśmy się w społeczność i dzięki temu ulepszyliśmy funkcje trybu fotograficznego, zapewniając niezbędne narzędzia do wykonania niezwykłych ujęć. Ograniczeniem jest tylko Twoja kreatywność. Nie będziemy omawiać każdej funkcji z osobna ze względu na ich ogromną ilość, ale udostępniliśmy podpowiedzi w grze, które poprowadzą Cię, jak z nich korzystać podczas eksploracji trybu fotograficznego.

[Obrazek: ZeUCEpR.jpg]
[i]Try

» Czytaj dalej

Cities Skylines II - Symulator życia - info od programistów #11
Napisane przez: Marov - 14-09-2023, 15:31 - Forum: Cities Skylines II - Aktualności - Brak odpowiedzi
[align=center]

» Czytaj dalej

Cities Skylines II - Nowiuśkie funkcje kamery - info od programistów #13
Napisane przez: Marov - 14-09-2023, 15:13 - Forum: Cities Skylines II - Aktualności - Brak odpowiedzi
[align=center]

» Czytaj dalej

Cities Skylines II - Dźwięk na skalę epicką - info od programistów #12
Napisane przez: Marov - 07-09-2023, 15:26 - Forum: Cities Skylines II - Aktualności - Brak odpowiedzi
[align=center]

» Czytaj dalej

Dziennik Developerski #12: Dźwięk i Muzyka
Napisane przez: SZyMeX - 06-09-2023, 15:45 - Forum: Cities Skylines II - Aktualności - Brak odpowiedzi
Witajcie ponownie! Dziś zagłębiamy się w świat dźwięku i muzyki Cities: Skylines II. Dźwięki podążają śladami poprzedniej części gry, ze wszystkimi znanymi podstawowymi elementami: dźwiękami budynków służb miejskich, dźwiękami atmosfery i odgłosami ruchu ulicznego, jednakże wszystkie te elementy zostały rozszerzone tak, aby zapewnić większą głębię, różnorodność i kontrolę. Dźwięki otoczenia generują ogólny nastrój i odczucia w grze, podczas gdy efekty dźwiękowe dostarczają informacji i wsparcia w bardziej dynamiczny sposób.
Po efektach dźwiękowych odkryjemy, jak powstawała muzyka w menu głównym Cities: Skylines II i przyjrzymy się radiu. Całą muzykę w grze obsługuje funkcja radia, która wraz z innymi dźwiękami została rozszerzona w porównaniu do Cities: Skylines. W grze dostępnych jest teraz jeszcze więcej opcji dźwiękowych, dzięki którym możesz dostosować krajobraz dźwiękowy do swoich osobistych preferencji.

[Obrazek: eSJQ0B9.png]


» Czytaj dalej