1.14.0-f4 Kompatybilność modyfikacji! FAQ
Napisane przez: SZyMeX - 25-01-2022, 13:50 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Odpowiedzi (4)
[align=center][color=#000000][size=small][size=medium][Obrazek: KWqBkiV.png][/si

» Czytaj dalej

Cities Skylines: Airports - Pamiętnik Dev #5 Darmowy update! Patch Notes
Napisane przez: SZyMeX - 24-01-2022, 19:17 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
Witajcie budowniczowie! Aby tradycji stało się za dość ten dodatek, tak jak każdy poprzedni, również nadchodzi wraz z darmowym patchem pełnym nowości dostępnych dla każdego! Podążając za motywem kreatywnej wolności i personalizacji, przygotowaliśmy dla was kilka nowych funkcji a także zaktualizowane zachowanie samolotów. Zaczynajmy!

Ulepszenie PlaneAI


Airports były świetną okazją do poprawienia zachowania samolotów. Dodaliśmy więcej wariantów wyboru ścieżek przez samoloty, dzięki czemu będą korzystać z wielu stanowisk, nie tylko w nowych Strefach Lotniskowych, ale także i w istniejących już lotniskach. A jeżeli doświadczyłeś kiedyś błędu, powodującego bezustanne krążenie samolotów nad lotniskiem, to również z chęcią poinformujemy że został on naprawiony!

Jednak to nie tylko samoloty zostały zaktualizowane pod względem zachowań, lecz również inne opcje transportu publicznego, przywożące pasażerów z zewnętrznych połączeń. Oprócz pasażerskich i towarowych samolotów, zarówno statki pasażerskie jak i pociągi będą przybywać do miasta rzadziej, ale bardziej wypełnione, co zredukuje niepotrzebne natężenie ruchu.

[Obrazek: 5-1%20More%20gates.png]
[size=

» Czytaj dalej

Do wygrania Cities Skylines: Airports
Napisane przez: Kifer71 - 24-01-2022, 19:06 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
Jeśli ktoś z

» Czytaj dalej

Cities Skylines: Airports - Pamiętnik Dev #4 Transport Cargo i Nowe Mapy
Napisane przez: SZyMeX - 20-01-2022, 18:37 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
[align=center]Czołem budowniczowie! Jesteście gotowi na kolejny dziennik developerski? Ten jest w pełni załadowany cennymi informacjami o Lotniskowych Usługach Cargo! Na koniec dowiemy się również o nowych mapach dostępnych wraz z tym dodatkiem!

[Obrazek: z0HbeBa.jpg]
[/alig

» Czytaj dalej

Cities Skylines: Airports - Pamiętnik Dev #3 Miejska linia lotnicza
Napisane przez: SZyMeX - 17-01-2022, 18:58 - Forum: Cities Skylines - Aktualności i DLC - Brak odpowiedzi
Dobry wieczór pasażerowie, witajcie na pokładzie kolejnego Dziennika Developerskiego, zmierzającego ku tworzeniu waszej własnej Miejskiej Linii Lotniczej. Załoga przygotowała dla was garść orzeźwiających zrzutów ekranu, które znajdziecie w tym poście.

Na poziomie 3 twoje lotniska staje się na tyle znaczące, by zostać bazą operacyjną dla linii lotniczej. Z unikatowym Budynkiem Dyrekcji Linii Lotniczej, który znajdziesz w menu strefy lotniskowej, możesz założyć swoją własną linię i dostosować jej nazwę, logo, a nawet samoloty! Wszystko czego potrzebujesz to postawienie tego budynku gdzieś w twoim mieście - może być w obrębie lotniska, a może być gdziekolwiek indziej.

[Obrazek: mdbVeWJ.jpg]
[i][siz

» Czytaj dalej