Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Drogi i siatka terenu.
#4
(17-11-2016, 11:13)maly75 napisał(a):
(16-11-2016, 23:26)FantiZ napisał(a): W panelu budowania dróg masz ikonkę o przebudowie - ostatnia chyba - podpisane są. Wystarczy wybrać nowy wariant drogi i tą ikonką ja przerobić - każdy odcinek oddzielnie - czyli proste do skrzyżowania, skrzyżowania itd
Co do reszty - proszę wyjaśnić po polsku, bo niekoniecznie da się zrozumieć o co Tobie chodzi z tym prądem i wodą.
A jak ma ktoś pomagać, jak post jeszcze nie został napisany - nikt nie czyta w myślach jeszcze. Cierpliwość popłaca zawsze

Z pradem , kanalizacjia czy doprowadzenie wody jak sie stawia czy podlancza razem to w trakcie budowy tak jak droge musze wylanczac tryb budowy aby przejsc myszka  gdzie indziej zaznaczyc i postawic prad czy droge czy kanalizacjie i  znowu wlaczyc tryb budowy.Jak buduje np.droge to wlanczam tryb budowy i stawiam odcinek drogi i jesli chce gdzie indziej postawic droge to musze tryb budowy wylaczyc wlaczyc spowrotem aby odcineg inny drogi postawic i tak za razem czy jest inna metoda aby nie wylanczac trybu budowania czy stawiania...O to mi chodzi prosze o wyjasnienie.

Wiem maly75, że nie mieszkasz w Polsce i być może wyszedłeś już z wprawy w posługiwaniu się językiem polskim. Jednak jeśli oczekujesz od nas pomocy, to proszę postaraj się przynajmniej o ład w swoich wypowiedziach. Przede wszystkim używaj znaków interpunkcyjnych. Przyznam, że czytam trzeci raz to co napisałeś i nie potrafię zrozumieć z czym masz problem.
Daleki jestem od jakichkolwiek złośliwości, więc potraktuj to wyłącznie jako dobrą radę.
Pozdrawiam
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Drogi i siatka terenu. - przez maly75 - 16-11-2016, 17:13
RE: Drogi i siatka terenu. - przez FantiZ - 16-11-2016, 23:26
RE: Drogi i siatka terenu. - przez maly75 - 17-11-2016, 11:13
RE: Drogi i siatka terenu. - przez cmariusz - 17-11-2016, 12:46
RE: Drogi i siatka terenu. - przez maly75 - 17-11-2016, 14:12
RE: Drogi i siatka terenu. - przez Egoista - 18-11-2016, 11:32
RE: Drogi i siatka terenu. - przez maly75 - 23-11-2016, 14:17
RE: Drogi i siatka terenu. - przez FantiZ - 23-11-2016, 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości