Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Mody
#10
Mysle ze mozesz sie zwrocic do kazde o pomoc.
Jesli potrafie pomoge na pewno.Jestem jakby nie bylo po tobie najstarszym graczem chyba ze ktos mnie przebije bo jesli masz 60 to na to wychodzi.Ja w maju koncze 50 Smile

Teraz mala porada.
Nie wiem co myslisz mowic 2 czy 3 poziom bo ja gram i u mnie gra sama z siebie jezyka nie zmienia no ale nic.
Przejde do porady.
Mimo ze mieszkam na wysepkach sam czasem nie ogarniam angielskiego szczegolnie w symulacjach gdzie jest wiele slowek ktorych ni cholery nie pojmuje.
Co do STEAM'a podobnie.
Majac czasem problem z czyms czego nie rozumiem stosuje jedna rzecz.Tu sie zaczyna porada Smile

Zapisz sobie ta strone:
https://translate.google.pl/

Jak czegos nie wiem zaznaczam tekst robie polecenie kopiuj i wklejam w ta strone w okienko ktore zajmuje sie angielskim po prawej stronie mam okienko gdzie jest polski i mam tlumaczenie.
Jako ze czasami poslki nie wspolgra z angielskim wychodza czasami idiotyzmy ale ogolny kontekst tego co piszacy chcial przekazac mozna wylapac i zrozumiec o co chodzi.
Powiem tak ze wiele razy mi to pomoglo.I szybko tez ucze sie jezyka...to tylko moja metoda i niekoniecznie moze sie ona spodobac ale mi ulatwia niektore sprawy
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości