Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Mody
#19
Emerkryp napisał(a):Witam.
Po subskrypcji modów z warsztatu nie widzę ich "zdjęcia" tylko białe sześciany na niebieskim tle, co należy zrobić by to naprawić?
Pozdrawiam młodszego o trzy miesiące kolegę Marcina 65.

dzieki za pozdrowienia ,nawzajem Smile
mowiac mody szczerze mowiac obawiam sie ze nie wiem co masz na mysli

dlatego nie wiem bo zesc ludzi modami nazywa nawet budynki Smile
Jesli chodzi o budynki czy mapy mam swoj sposob
Wczytuje to co pobralem do edytora robie zdjecie i zapisujac nadpisuje plik
Likwiduje pobrany bo mimo ze nadpiszesz niby nadal istnieje w 2 miejscach i gra pokazuje jakis error i mam budynek ze zdjeciem
Jesli chodzi nie mam pojecia jak zrobic zdjecie czegos co opiera sie na kilku linoijkach jakiegos skryptu bo tu zdjecie w sumie nie potrzebne ma poprostu dzialac i tyle chyba ze chcesz miec zdjecie w menadzerze ale to nie wiem jak ci pomoc
Natomiast ja mam inny problem
Mam moda na biudowanie przy chodnikach czy na odblokowanie 25 plytek sciagnalem i pojawilo sie w menadzrze
Na jednej mapie gram z modami wlaczam je wiec i gram po zapisie gry i wyjsciu do pulpiyi zalozmy po godzinie czy po jakims czasie odpalam gre i w menadzeze w zakladce mody owych modow nie ma ale sa w ostatnij w warsztacie tam gdzie wszystko co sciagnalem
Zeby je uruchomic musze zrezygnowac z subskrypcji i nanowo zasubsktybowac i wlaczyc inaczej nie mam mozliwosc ich wlaczenia
Szlag mnie trafia pomalu ale co robic.
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości