Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zwiększyć RAM? Czy może Karta Graficzna? Ścinki Gry
#1
Witam. Chcę prosto opisać problem i dostać odpowiedź bo sam jestem zielony jeśli chodzi o komputery. Mój komputer: i3 2120 3,3 Ghz, HD Radeon 6850 1GB, 4 GB RAM ---->

 Na tych ustawienaich gra działa mi na średnio-wysokich ustawieniach - Tak aby jednocześnie ładnie działała i dosyć płynnie. Problem pojawił się gdy moje miasto zaczęło przekraczać 40k mieszkańców. Posiadam całkiem sporo moddów i assetów i zbytnio z nich zrezygnować nie mogę ponieważ bez nich mój save może się już nigdy nie wczytać (błędy optymalizacji, ładowania itp..) Gra ścina mi ale to w inny sposób niż mogłoby się wydawać.

Oprócz długiego ładowania no to wszystko jest okej całkiem. To wyglada tak że jak zbliżę się wystarczająco blisko do budynków no to jest chwilka na "pomyślenie" i wtedy jest tylko 1 klatka (chcę zaznaczyć że mogę poruszać kursorem nawet) a potem jak załaduje modele w wyższej jakości już to jest okej i mogę pracować normalnie na bliskim powiększeniu. Wystarczy że np. przejdę w dalej oddalny teren i znowu chwilka na pomyślenie i pracuję. To nie tak że mam braki w FPSach ciagle czy coś.

 I teraz moje pytanie - mając mody i budynki aby zminimalizować takie czasy na "pomyślenie" musiałbym zainwestować w pamięć RAM czy może jednak w kartę graficzną? PRoszę o pomoc bo jestem słaby w tych sprawach. Dziękuje i życze wam powodzenia.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Zwiększyć RAM? Czy może Karta Graficzna? Ścinki Gry - przez xad - 26-01-2016, 14:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości