Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - drugi livestream!
#16
No i jak? Jestem ciekaw Waszych opinii Smile
Poza tym, że twórcy budują strasznie dziwne i mało realistyczne miasta to jestem pod wrażeniem!! Duży uśmiech
To co mi najbardziej sie podobało to fakt, że możemy tworzyć linie autobusowe, całe szczęście potwierdziły się moje przypuszczenia co do tego Smile No i widac było, że opcji jest sporo, była stacja kolejowa, przystanki, porty, metro a więc jest z czego wybierać. Tramwaje pewnie pojawią się jako DLC, dodatek lub mod po premierze.
Troszkę mało według mnie budynków w dziale edukacja... 3 szkoły? A gdzie biblioteki, muzea? Mam nadzieję, że to także znajdzie się w grze.
Mapa pustynna fajna, ale ja będe fanem jednak trawiastego obszaru z mnóstwem drzew.
Dzielnice-świetna rzecz. Cudownie, że możemy zaznaczyc dowolny obszar, nazwać go i dostosować politykę do rozwoju. To jest to, czego potrzeba w nowym city builderze, powiew świeżości.
Animacje i życie miasta - jak sami zaznaczyli, póki co jest ich tylko kilka i mnóstwo będzie dodane. Osobiście nie przeszkadza mi, że nie będzie napadów na bank czy wypadków samochodowych. Będą pożary, pewnie też jakieś inne zdarzenia, jak na wersję alpha uważam, że gra i tak wygląda pod tym względem już dobrze. Mamy karetki z chorymi, straż pożarną, która wyjeżdża do pożarów. Policja też krąży. Ludzie chodzą po mieście, po parkach, mam nadzieję zobaczyć place i deptaki, to także dla mnie niezbędna rzecz w grze tego typu.
Większe miasto z mnóstwem mostów zrobiło na mnie wrażenie, czuć było rozmach gry Smile I na co jeszcze zwróciłem uwagę - niska gęstość mieszkaniowa także ewaluuje do kamienic - niskich, bo dwupiętrowych ale jednak Smile
To tyle ode mnie na świeżo.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości