Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - drugi livestream!
#27
Kamil_N napisał(a):To, że pracuje ich tam 10 nie oznacza, że będziemy musieli im wiele rzeczy wybaczać. Chcecie powiedzieć, że porwali się z motyką na Słońce? - wiedząc, że chcą coś takiego zrobić równie dobrze mogli to zacząć robić 2 lata temu lub dać sobie 2 lata na tą gre...

Szczerze przyznam, że i mnie delikatnie mówiąc denerwowało jak skakali tą kamerą co chwilę jak poparzeni, a wygląd tych miast zrobionych "od tak" też nie był za ciekawy do takiego pokazu (te zawijane drogi, tysiące mostów i estakad). Livestrem, który prowadziła kobieta był o dużo czytelniejszy w przekazie. Ja osobiście też od pierwszego livestremu nie zauważyłem jakiś dużych/nowych zmian... oprócz pokazania komunikacji miejskiej i tych dzielnic jako nowości.

Jakie interakcje między ludzmi były widoczne w grze? Smile

Fakt też uważam, że tamta Pani lepiej to poprowadziła jakoś tak bardziej przejrzyście. I to skakanie o którym też wspominałem wcześniej bardzo mnie denerwowało. W sumie ta Pani też robiła podobnie, ale nie odbywało się to tak jak na dzisiejszym livestreamie z Panem. Dużo rzeczy potrafiło denerwować, ale też było całkiem sporo, które urzekały. Interakcje jako tako można zauważyć na tym co wrzuciłem dzisiaj. Taki pokazowy krótki filmik. Nic wielkiego, ale ma się wrażenie że ta interakcja jest. A zmiany - ja je zauważyłem. Trochę ich było. Mam na myśli efekty wizualne i takie drobne szczególiki.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości