Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - drugi livestream!
#32
Kamil_N napisał(a):
Marov napisał(a):Nic wielkiego, ale ma się wrażenie że ta interakcja jest. A zmiany - ja je zauważyłem. Trochę ich było. Mam na myśli efekty wizualne i takie drobne szczególiki.
Jakieś konkrety zatem poproszę Smile

Dziś Bartosz np.: zwrócił uwagę na to, że pojazdy na sygnale a w zasadzie ich światło odbija się na budynkach. W poprzednim livestreamie nie zauważyłem tego. W tym wstępnym filmiku, gdy ludzie przechodzą przez pasy - i zanim przejdą na zielonym świetle ćwiczą sobie, może nawet rozmawiają - drobny, który mi utkwił w głowie. W tej kwestii, jeśli chodzi o pełne interakcje za dużo jej nie ma, bo ludzie najczęściej "latają", ale jakby tak bardziej się przyjrzeć to pewne drobniutkie elementy są zauważalne. Zresztą jakby dogłębnie się przyjrzeć to na pewno można coś znaleźć. Nie mówię, że jest ich dużo, bo tylko trochę. Co do gry w ogóle, również i wciąż mam mieszane uczucia. To nie znaczy, że gra potencjału nie ma. Owszem jest i tkwi właśnie w tych developerach. Dlatego po to te wszystkie uwagi, opinie, zdania i sam fakt, że słuchają nas ma ogromne znaczenie. Gra zapowiada się dobrze, ale to nie znaczy że pozbawiona jest wad, których można byłoby naliczyć więcej niż zalet. Jak jednak wspomniał Bartek jest to alpha, która jak sam wiesz Kamilu jest w fazie rozwoju Wink. Myślę, że i tak się powinniśmy cieszyć z samego faktu powstawania tej gry. Będzie dobrze, ale ostrożności nigdy nie za wiele Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości