Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ułomność kierowców ?
#9
Na wschodzie jak masz ten zakorkowany zjazd na drugą autostradę - wywal go i spróbuj kawałek dalej zrobić skrzyżowanie między dwoma autostradami. Korki pewnie będą ale może nie takie. Ewentualnie poprowadź ten zjazd szerszym łukiem aby był dłuższy - zmieścił więcej pojazdów. W sumie to nie wiem w którą stronę on jest bo zjazdy ustawia się z prawej strony :P
Tam gdzie masz ikonkę opuszczonego budynku na północy - poprowadź jakąś drogę do autostrady ale tylko jednej aby nie robić skrzyżowania przez 2 autostrady. Może dzięki temu rozładujesz ten korek kawałek dalej na kosmicznym skrzyżowaniu Duży uśmiech
Te podwieszone rondo - wywaliłbym, ronda są ogólnie do kitu w tej grze. Lepiej podciągnąć tą autostradę za rondem dalej na północ i tam porobić dłuższe zjazdy. Na południu te dwa zjazdy - za krótkie. Lepiej położyć na ziemi tą autostradę na południu i od niej porobić jakieś drogi/zjazdy.
Zajrzyj do tematu z moim miastem - Gryfino. Tam zobaczysz jak u mnie wyglądają drogi a korki miałem miejscami masakryczne.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości