Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ułomność kierowców ?
#11
kadros28 napisał(a):Mnie np wkurza taka sytuacja jak na obrazku 1, problem oznaczyłem w ramke czarną
wszyscy są do skretu w prawo, więc wszyscy stają na 1 pasie a 2 pas tez do skretu w prawo jest pusty, wszyscy pchają się na skrajny pas, nawet widać w oddali jak ciężarówką-cysterna czerwona jak sie pcha na zewnętrzny pas, dlatego przez to robią mi się km korki
[Obrazek: z4qv6k.jpg]
na 2 zdj problemem jest to że widoczna karetka na sygnale nie zjedzie na inny pas by jak najszybciej dotrzeć do potrzebującego tylko jedzie za resztą samochodów a światło ma zielone, jedyna rzecz co akurat mnie cieszy to że jesli za nie ma mozliwości wjechania za skrzyżowanie to pojazd stoji i czeka na wolne miejsce
[Obrazek: j7azs0.jpg]

Słuszna uwaga. Mnie od jakiegoś czasu też to denerwuje. I pomimo, iż jeden pas jest wolny to auta pchają się na ten pas skrajny, powodując korki. W moim budowanym mieście chciałem się pozbyć korków, żeby połączyć dzielnicę mieszkalno-usługową z przemysłową, więc jedyną alternatywną trasą "do przemysłówki" jest możliwość poruszania się po estakadzie. Sądziłem, że to w jakimś stopniu rozwiąże problem korków. Pośrednio to pomogło, ale auta wciąż korzystają z jednego pasa.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości