Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Poradnik..jak zrobic budynek
#4
dezmont napisał(a):Wybacz ale chyba nie myślisz że ktoś napisze albo nagra specjalnie dla Ciebie odcinek jak zrobić budynek do cities skylines.

Na YouTubie pełno jest poradników podstaw blendera czy 3ds maxa. Stworzenie takiego budynku od zera ze szczegółami to nie jest proces który możesz wykonać w godzinę. Takie rzeczy robi się po kilkanaście-dziesiąt godzin pracy przy komputerze.

Jedyne rozwiązanie to samemu zacząć się uczyć modelowania 3D a jak nie chcesz samemu zawsze możesz pójść na płatne kursy.

Po przeczytaniu czegos takiego odchodzi mi ochota na dalsze jakiekowliek udzielanie sie na forum.
Jakos na forum Simtropolis czy na innym posiweconym Simcity 4 nikt nie mial problemu z tym zeby taki poradnik w w tworzeniu budynkow do tej gry napisac.
Nikt nie wnikal czy ktos umie to robic czy nie poprostu ktos napisal i tyle.
Nie wiem co twoja odpowiedz miala na celu.
Jakbys napisal to jeszcze w troche mniej protekjcjonalnym tonie to jeszcze moze bym mnie szlag nie trafil ale widze ze poprostu chciales podniesc swoje ego ze ty potrafisz przykladowo a reszta nie to won na kursy a co tam.
Ale ok niech bedzie.
Mam nadzieje ze przynajmnije ci ktorzy z mila checia poczytaliby rad graczy ktorzy umieja cos takiego tworzyc przeczytaja to co napisales i o dziwo konkretnie do mnie,,,i wyciagna wniosek podobny do mojego.
Otoz moj wniosek po przeczytaniu tego co napisales jest taki ze na jakiekolwiek twoje pytania panie dezmont odpowiem grzecznie ze mozna poszperac u wujka google,na YT lub mozesz poprostu zmiatac na kursy i nie pytac na forum.
Nie moge sie wrecz doczekac kiedy to bede w stanie odpowiedziec na jakiegokolwiek twojego posta dotyczacego nawet machania skrzydlami motyla w amazonskiej puszczy
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości