Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines- Przyszłość gry
#6
Swistak170 napisał(a):W ogóle ja jestem ciekaw kwestii płatnych DLC. W tym momencie widać, że warsztat Steama działa bardzo prężnie. Jest na tym etapie jest dostępna cała masa modyfikacji wpływających na rozgrywkę. I czy nie będzie tak, że jeżeli wyjdzie oficjalne DLC z tramwajami, to za trzy dni wyjdzie mniej oficjalny mod z tramwajami?

Skoro opłacało im się robić DLC z dodatkowymi pojazdami dla Cities in Motion 2 (gry, mimo wszystko dość niszowej) to tym bardziej będzie się opłacało do takiego hitu jak Cities Skylines. Zresztą znajdzie się na pewno wiele osób która kupi oryginalne DLC (sam dokupowałem sobie różne pojazdy do CIM2 choć zwykle nie od razu a na wyprzedażach - ale na Zachodzie 4-10 euro to jak 4-10 złotych więc na pewno będą chętni na DLC, osobiście DLC CIM3 kupię w preorderze bez względu na cenę (nawet powyżej ceny samej CS))

Liczę też na DLC Old Town - mam nadzieję ze takie wyjdzie i będzie można tworzyć sobie starówkę - bez tego miasto dla mnie jest bez serca i nijakie. W Warsztacie przybywa tego typu budynków ale wciąż brakuje np placu a la Rynek/Stary Rynek/ główny plac w mieście które to są w wielu miastach w Polsce i Europie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości