Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines- Przyszłość gry
#21
Przydałaby się możliwość nie tylko zbudować jedno miasto, ale na przykład coś jak aglomeracja, wtedy można by bez modyfikacji mieć więcej niż te 9 kawałków, albo jeszcze węcej, żeby móc na jednej mapie robić kilka osobnych miast, które mogłyby współpracować, np jedno miasto górnicze, drugie rolnicze. Zasoby nie powinny kończyć się tak szybko. Powinny starczać na co najmniej 70 80 lat w grze. Ciekawie by było gdyby były wypadki drogowe, wtedy zjawia się policja i inne służby. Albo jeśli któryś obiekt ma np. większy wskaźnik przestępczości to żeby można było do niego przypisać jeden radiowóz który by przez cały czas kontrolował obiekt. Ruch drogowy też kuleje. Kierowcy korzystają z jedengo pasa, zamiast korzystać ze wszystkich, co by znacznie skróciło ich czas podróży, bo korki by się nie tworzyły, pojazdy uprzywilejowane nie są uprzywilejowane. Gdy tworzą się korki to można by wyznaczzać trasy alternatywne, za dodatkowa opłatą postawić na drogach policjantów, którzy by pokierowali ruchem. Zdecydowanie przydała by się większa możliwość kontroli tego co się dzieje w mieście. Prędkość gry też jest troche niedorobiona. Fajnie by było, gdyby można było wziąć najwolniejszy tryb gdzie dzień by mógł trwać 3 minuty, i pojawaiła by się też noc. Oczywiście prędkość poruszania się pojazdów by została na obecnym poziomie, bo teraz jest tak, że obywatele jadą do pracy dwa tygodnie, a spędają w niej 2 miesiące. No tak to wygląda. Gdyby czas tak powoli płynął to można by się skupiać na problemach mieszkańców głebiej. Krematoria nie działają poprawnie. CZęsto mam taką sytuację, że w jakimś budynku jest problem z trupami, mimo, że stoi tuż obok krematorium. Następnie okazuje się, że karawan do tego budynku jedzie z drugiego końca miasta. Po prostu liczba karawanów w użyciu jest zawsze równo porozdzielana po krematoriach, nie podoba mi się to. Przy tworzeniu obiektów powinna być większa ilość możliwych rekwizytów. Ciężko przy 64 rekwizytów zrobić park, jak sam parking na samochody może pożreć kilkanaście z nich. Jeszccze dorzucić drzewa i brakuje elementów na dekoracje. Szkoły podstawowe mieszczą zbyt małą ilość uczniów, 300 to zdecydowanie za mało, jak chodziłem do podstawówki to było 700 uczniów, a dobrze, żeba gra jak najlepiej odzwierciedlała rzeczywistość. Katastrofy takie jak powodze itp jak najbardziej, tylko nie byle gdzie i nie co chwilę, żeby nie okazało się, że trzeba bez przerwy odbudowywać miasto. Zdecydowanie przydały by się nowe strefy. Strefa turystyczna, czyli hotele, restauracje itp. Strefa rozrywkowa, czyli jakieś kina, kręgielnie. Strefa usługowa, czyli np. prywatne przychodnie, szpitale, prywatne szkoły itd. Oczywiście dzięki temu nie trzeba by budować publicznych szkół itd, ale trzeba by mieć niskie podatki, tak myślę, że coś w tym kierunku. Oczywiście te strefy mogą być trochę inne, ale przydała by się taka nowość. Więcej przepisów, np. podatki przepisami można obniżyć tylko o 2%, można to zmienić, żeby można było samemu ustaliś po ile procent. Budynki przemysłowe leśne i rolnicze zatrudniają yłącznie niewykształcone osoby. To źle, bo przecież nawet na polu czy w lesie może być jakiś kierownik, albo w przetwórni owoców też bardziej wyksztalcony kierownik i wykształceni pracownicy do obsługi maszyn, troche to głupie, że samych niewykształconych sie tam zatrudnia. U mnie całe rolnictwo padło, bo społeczeństwo jest bardziej wykształcone. Wogóle przemysł jest bardzo problematyczny, wiecznie coś im nie odpowiada. Narazie nie mam więcej pomysłów,ale może potem cos mi wejdzie więcej do głowy. Duży uśmiech A i jeszcze limit drzew to głupota. Dobra, kończe, to tyle. :P
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości