Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czy Cities Skylines dziala na MacBook Pro Retina 13"
#10
Cytat:Czemu? Co prawda nie słyszałem nigdy o "Intel Iris" z dość niespotykaną pamięcią 1536MB (Apple żyje w swoim świecie), ale to trzykrotnie więcej niż w wymaganiach minimalnych, także chyba pójdzie. Oczywiście grafa to nie tylko ta pamięć RAM, ale pewnie będzie spoko. Tylko nie zwalaj na mnie, bo komputery to nieobliczalne (hłehłe) maszyny i nie działają nigdy tak jak powinny.
Podpisano licealista na kierunku mat-fiz-inf

Co z tego, że jest tam 1,5GB RAM (fizycznie nie jest, bo ta pamięć jest alokowana z pamięci RAM laptopa - dopiero Iris Pro ma własną pamięć - biedną, ale szybką 128MB), jak Iris jest słabiutkim układem. Mogliby sobie dać alokację 6GB i niczego by to nie zmieniło (ta karta nie jest w stanie jej wykorzystać). Natomiast na rozdzielczości HD Ready i niżej są szanse, że gra będzie jako-tako działać. Nie wiem jak wygląda kwestia skalowania w Mac OS, ale podejrzewam że taka opcja jest. Komputer (w sensie stricte hardware'owym) zawsze działa tak jak został zaprojektowany (chyba, że mamy jakieś błędy produkcyjne), kwestia wykorzystania jego pełnych możliwości zależy od jakości oprogramowania na nim zainstalowanego.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: