Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Brak wystarczającej liczy kupujących - przemysł .
#6
krakow2000 napisał(a):Aby przemysł działał musisz mieć naprawdę dużo portów i kolei przeładunkowych w ich okolicy.

przy mieście 32k, jakie ma kolega jedna stacja wystarczy w zupełności. Ja w swoim 100k mam jedną, bez portu, też bez problemów.
W mojej opinii budowanie dróg 6 pasmowych moja się z celem. AI kierowców i tak nie wykorzystuje całej drogi. 2 pasy w jedna stronę to maks co są w stanie wykorzystać, a budując z dróg 2 pasmowych(czy to jedno czy dwu kierunkowych) nie tworzymy skrzyżowań ze światłami. Ulice jednokierunkowe to też zawsze dobre rozwiązanie.
Boże błogosław metro, warto trochę popatrzeć skąd dokąd jada ludzie, bo to daje duże efekty. Nawet 30% mniejsze korki.
Jeszcze jedna ważna kwesta w sprawie kolei to całkowite odseparowanie ruchu pasażerskiego od towarowego. Jak najbardziej się da. oddzielne tory, jak najmniej wspólnych punktów.
Moje miasto w Cities Skylines - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://citiesskylines.com.pl/nowe-publikacje-f38/mokry-sen-perfekcjonisty-t214.html">nowe-publikacje-f38/mokry-sen-perfekcjonisty-t214.html</a><!-- l -->
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości