Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Hard mode
#2
To co napiszę poniżej jest tylko moim odczuciem w temacie poruszonym przez "slawekfcb". Każdy gracz jest inny. Jeden będzie fascynował się różnymi sztuczkami, które pozwolą mu nie zbankrutować i rozwijać miasto. Inny będzie chciał grać bez kończącej się kasy. Jeszcze inny będzie zwracał uwagę na układ komunikacyjny. Uważam, że twórcy gier symulacyjnych powinni dać szansę wszystkim. Wobec tego, myślę, że stworzenie możliwości dodawania modów przez graczy jest dobrym pomysłem. Nikt nikomu nie każe wykorzystywać modów. Można bazować na podstawowych.
Osobiście lubię grać bez ograniczeń finansowych, bo interesuje mnie rozwój miasta, "remonty", zmiany planu ulic, aby likwidować korki. Dlatego czekam, aby dodano do rozgrywki tramwaje i możliwość tworzenia własnych plansz. W CiM i CiM2 stworzyłem mapy mojego miasta i próbuję je modernizować według własnych pomysłów. Chciałbym mieć taką możliwość i w tej grze.
Podkreślam, to moje spojrzenie i nikogo nie przekonuję, że jest ono jedyne i słuszne. Dobrze, że mamy różne spojrzenia na grę.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości