Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Hard mode
#3
bodm napisał(a):możliwość tworzenia własnych plansz
Taka opcja przecież istnieje.

A wracając do tematu. Cities Skylines to w moim odczuciu raczej narzędzie niż jako taka gra. Bo jaki mamy w niej cel? Z góry określonego nie ma, nie da się jej przejść. To taka piaskownica. Baaaa nawet każdy może przynieść swoje zabawki w postaci modów! Sam sobie ustalasz cel i drogę jaką będziesz podąrzać. Oczywiście utrzymanie miasta w trudnych warunkach, to też jedna z dróg. Ale łatwy poziom trudności pozwala na wybór dowolnej ścieżki rozwoju i się ona sprawdzi. Mam obawy, że w przypadku wyższego poziomu trudności byłoby ciężko zachować w grze balans. W grze jest cała masa zmiennych czynników. Hipotetycznie doprowadziłoby to do powstania jednego słusznego schematu rozwoju miasta, który musiałby być powielany.
Poza, tym jeżeli nałożymy sami sobie jakieś ograniczenia i dojdziemy do miasta większych rozmiarów pojawiają się problemy, której już nie tak łatwo przychodzi nam rozwiązać i kupa pieniędzy nic nie daje.

Tak w ogóle to problem jest znany i jestem pewien, że jeżeli nie twórcy to moderzy szybko się tym zajmą, o ile jeszcze tego nie zrobili.

a i jeszcze:
slawekfcb napisał(a):Mój angielski jest słaby
To masz doskonałą okazję, żeby się poduczyć Smile przyjemne z pożytecznym Smile
Moje miasto w Cities Skylines - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://citiesskylines.com.pl/nowe-publikacje-f38/mokry-sen-perfekcjonisty-t214.html">nowe-publikacje-f38/mokry-sen-perfekcjonisty-t214.html</a><!-- l -->
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości