Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Hard mode
#6
Mam podobne odczucia. W tej chwili cała trudność rozgrywki sprowadza się do korków na drodze, które wynikają głównie z upośledzenia umysłowego kierowców. Hard mode wprowadza jedynie wyższe ceny/koszty utrzymania i wolniejszą rozbudowę dzielnic.
Czego mi brakuję to konieczności oddzielenia strefy przemysłowej od miasta. Skażenie terenu jest zbyt małe, a opary z elektrowni węglowej to śmiech na sali. Również nie ma potrzeby rozplanowania gdzie mają być bogatsze a gdzie biedniejsze dzielnice. Chodzi mi o to że wystarczy gdziekolwiek postawić 2-3 parki a wartość terenu i tak poszybuje do maksymalnej. Brakuję mi ekologów, strajków/demonstracji i tego typu zarazy. Pomijam katastrofy naturalne bo pewnie dojdą w którymś DLC, ale różnego typu awarie sieci energetycznych, wodociągowych i dróg, których częstotliwość zależy od poziomu finansowania powinny być normą. No a przede wszystkim brakuję jakiejś polityki zagranicznej, oraz systemu bankowego (obecne trzy kredyty to dziecinada).
Swoją drogą dziwne jest dla mnie to że nie ma poziomów trudności. Mam sam sobie dobierać ułatwiające lub utrudniające mody, a następnie zmierzyć się z tym co sam sobie dopasowałem?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości