Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Zarządzanie ruchem drogowym
#16
Tak, zwrócenie uwagi i poprawienie wątku jest w cenie ale nie w sposób jaki ty to zrobiłeś. Aby poprawić poradnik (sprzed dwóch lat! i to ma znaczenie bo te dwa lata temu ta gra i poziom "zaawansowania" graczy znacznie odbiegały od tego co jest dzisiaj) naprawdę nie trzeba najpierw skrytykować go na całej linii (tak jak mówiłem, główna idea poradnika dalej jest aktualna, w zasadzie to wszystko jest okej poza autostradą w centrum do której tak jak mówiłem nikt nie zmusza), używać CAPSLOCKA na każdym kroku a potem skrytykować jeszcze do tego autora. Po przeczytaniu twojego postu odebrałem go tylko negatywnie.

I uwierz mi, 3/4 graczy zaczyna kompletnie nie mając pojęcia o ruchu drogowym i jego organizacji w mieście. Sam też tak zaczynałem a potem dziwiłem się że mam korki. Ten poradnik dla nowych graczy naprawdę wiele pomaga szczególnie że dla nich to właśnie SĄ tajniki i zaawansowana wiedza. Zresztą spójrz na yt na mniej popularnych twórców. Walą 6 pasmową aleję na każdym kroku.

Podkreślę to jeszcze raz, jak masz jakieś zastrzeżenia to zrób swój poradnik, nikt ci nie zabrania a też właśnie od tego - dzielenia się wiedzą - jest te forum.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości