Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Nagłe wymieranie miasta i różne problemy.
#1
Witam,
od jakiegoś czasu mam problem z moim miastem. Ale od początku. Wszystko było dobrze do momentu odblokowania Arcydzieł architektury. Wybudowałem Projekt Eden, a następnie Elektrownię termojądrową i tu pojawił się problem. Mieszkańcy nagle zaczęli uciekać z miasta (-14 000 tygodniowo - a wcześniej było ok. 90 000). Na szczęście udało mi się wrócić do stanu przed problemem (wczytanie starej wersji save). Ale po jakimś czasie bezproblemowej gry zbudowałem ponownie Projekt Eden. Nagle przybyło mi kilka tyś. mieszkańców. Było ich 96 000. W międzyczasie wybudowałem Centrum medyczne tylko by zdobyć osiągnięcie i je zburzyłem (nie było mi w tym czasie potrzebne). Po tym czasie zaczął się kolejny problem. W fabrykach ciągle brakuje surowców i pracowników, a na terenach rolniczych brakuje kupujących. W Sklepach brakuje towarów. Mieszkańcy zaczęli uciekać z miasta. Najpierw (-50, później -80, aż teraz mam -100 i więcej/tydzień). Poprawiłem sytuację z korkami, dobudowałem kolejne łączniki miasta ze strefą przemysłową. Natężenie ruchu zmalało, ale problem się pogłębia. Szybko z 96 000 mieszkańców zrobiło się 94 000 i ciągle coraz szybciej liczba mieszkańców maleje. W tym mieście nie używam żadnych modów. Co mogę jeszcze zrobić, aby uratować to miasto? Nie chcę używać żadnych modów do osiągnięcie 100 000 mieszkańców (osiągnięcie).
P.S
Nie wiem czy to dobry dział na to pytanie. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Nagłe wymieranie miasta i różne problemy. - przez macieksj - 16-07-2017, 12:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości