Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Bardzo duże potoki pasażerskie
#1
Witam.
Kupiłem grę i pobrałem masę modów. Wcześniej grałem na piracie i wkurzało mnie, że komunikacją miejską jeździ bardzo mało osób mimo, że wokół są ogromne budynki. No i kupiłem oryginał na steamie, pobrałem całą masę modów w tym m.in. [/url][url=https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=426163185]Realistic Population and Consumption Mod oraz Citizen Lifecycle Rebalance. I tak jak narzekałem na brak pasażerów tak teraz pasażerów jest baaardzo dużo. Miasto ma zaledwie 20 tys. mieszkańców, autobusy jeżdżą tak, że jeden odjeżdża, a drugi podjeżdża i oba są pełne. Dodam tylko, że to autobusy przegubowe 140 miejsc. Jedynym rozwiązaniem jest metro, ale kurde to nie jest realne, aby 20 tys. miasto miało rozbudowaną sieć metra (albo jakąkolwiek). Może źle strefy rozłożyłem (za dużo mieszkańców w jednym miejscu?) ? 

Do tego chciałbym zapytać czy jest jakiś mod na stawianie budynków mieszkalnych (stref) kawałek od ulicy, aby było realnie? Jakiś mod?
SZyMeX napisał 25-07-2017, 20:30:
Jak już kopiujesz z innego forum to usuwaj formatowanie. Taką małą czcionkę nie czyta się zbyt przyjemnie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Bardzo duże potoki pasażerskie - przez budziool - 25-07-2017, 19:37
RE: Bardzo duże potoki pasażerskie - przez SZyMeX - 25-07-2017, 20:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości