Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
W komputerze brakuje pamięci (?)
#1
Witam, to mój pierwszy post na forum i przepraszam jeśli zadaję pytanie na które padało już kilkakrotnie rozwiązanie. Przeglądałem samo forum jak i dział gdzie piszą o najczęstyszch problemach, tym nie mniej nie byłem przekonany że znalazłem konkretnie swój problem więc proszę o wyrozumiałość. 

Posiadam sklepową edycję Deluxe, Gra wcześniej działała przy pierwszym mieście które dorobiłem do 16500 mieszkańców i na którym miałem trochę modów z nowymi budynkami, parkami i inne i gra działała bez problemu. Po jakimś czasie zrobiłem przerwę i ściągnąłem całkiem sporo modów. Słyszałem że gra wymaga sporo RAM-u przy większej ilości modów i powiększaniu miasta, dlatego w miedzyczasie dokonałem zarówno reinstalacji gry i modów a grę zainstalowałęm po zwiększeniu ilośći Ramu z 4 do 12 GB RAM myśląc że to zapewni swobodę grania przy najmniej na początku. 

W praktyce gra przestała mi się ładować, mianowicie menu odpala się normalnie, natomiast problem pojawia się kiedy chcę wczytać nową mapę. Ta wczytuje się w połowie, potem ładowanie zwalnia, dochodzi do 3/4 i zawiesza się, po kilku minutach nic się nie dzieje i gra sama z siebie wywala do Windowsa, zawsze z tym samym komunikatem  [Obrazek: g6Mwv1g.jpg] . .
 Procesor to AMD Athlon ™ II x4 645 i 3.10 Ghz, 12 GB RAM oraz karta graficzna AMD Firepro W 7000. Ilość RAM wydaje się wystarczająca a nie nowy procesor i karta wydaje się być chyba znośną jak na tą grę, z małą ilośćią modów działała dobrze. W międzyczasie wywaliłem z kilkanaście modów które gra opisywała jako ''posiadające zbyt wielką liczbę trójkątów'' tym nie mniej to nie pomogło i dalej nie mogę wczytać żadnej mapy. 

Nie mam pojęcia co naprawdę zawinia stąd będę wdzięczny za każdą poradę co może być nie tak. 
Pozdrawiam.
SZyMeX napisał 28-08-2017, 20:35:
Poprawiono zbyt małą czcionkę
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
W komputerze brakuje pamięci (?) - przez tomek_881 - 28-08-2017, 20:25
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 28-08-2017, 20:40
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez maciov - 29-08-2017, 02:59
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 29-08-2017, 09:28
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 01-09-2017, 21:25
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez KOKO - 05-09-2017, 02:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości