Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
W komputerze brakuje pamięci (?)
#6
Dzięki za te odpowiedzi. Na razie z braku czasu i chęci w tygodniu zajrzałem dopiero teraz i postaram się w weekend zająć powyższymi sugestiami. 

Nie wiem ile potrafią użytkownicy wstawić modów. Problem u mnie był taki że przy pierwszym mieście wstawiłem w sumie może ze 100 modyfikacji i potem przerwałem rozgrywkę i wciągnąłem się w szukanie modów wszelakich. Skończyło się na... 1650 plikach ważących 1.8 GB zanim wróciłem do gry. Czy tak absurdalny jednorazowy skok ilości plików mógł ukatrupić grę od samego nasycenia opcjami?

Zanim tu zajrzałem zmniejszyłem poprzez cofanie subskrycji do statusu ''obserwuję'' ilość plików do ponad 1400 usuwając na próbę głównie drapacze chmur. Gra się w końcu po bodajże 2 minutach doładowała na jednej z czystych map ale poza tym zaobserwowałem te zjawiska zaraz po uruchomieniu:

1. Info o tych źle działających plikach           
2. Nie wiem dlaczego ale po uruchomieniu gry nie pojawił się plik RICO, raczej powszechnie znana tutaj modyfikacja. Po uruchomieniu nowej mapy nie pojawiła się ta opcja w sugerowanym przez zdjęcie podglądowe miejscu      .

Tak jak pisałem, postaram się w weekend zastosować do tych sugestii tym nie mniej czy na podstawie treści o ilości modów i zdjęć z błędami i brakiem RICO które dodałem ktoś może pozna jakiś znajomy problem który sam kiedyś rozwiązał?

Pozdrawiam i z góry dzięki.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
W komputerze brakuje pamięci (?) - przez tomek_881 - 28-08-2017, 20:25
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 28-08-2017, 20:40
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez maciov - 29-08-2017, 02:59
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 29-08-2017, 09:28
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez tomek_881 - 01-09-2017, 19:49
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez SZyMeX - 01-09-2017, 21:25
RE: W komputerze brakuje pamięci (?) - przez KOKO - 05-09-2017, 02:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości