Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czego wam brakuje w rozgrywce?
#9
Hej. Smile
Piszemy teraz juz w nowym temacie, nas elegancko przenieśli za co osobne podziękowania dla SZyMeXa Temat dotyka tego, czego niektórym z nas brakuje dla zabawy w tej grze. To oczywiscie nie oznacza że każdemu tego brak,  ale każdy z nas jest inny i działa inaczej w grze, a wyobraźnia też nie stoi w miejscu.  
Piszę też o tym, że w pełni chcę uczestniczyć  w tej symulacji na wielu poziomach jak to bywa w zyciu.
Co do gospodarki nikogo nie zmusza się w nia wtrącać,  ale w realnym świecie istnieją firmy, korporacji i swiatowe marki.
Czy to ubrania, kosmetyki,  produkcja samochodów,  autobusów,  samolotów, statków itd. Tutaj tego brakuje, wszystko się odbywa anonimowo, niby wiadomo że jakiś "sklep" cos sprzedaje, ale nie ma danych o tym, nie widać ile klientow ma czy presperuje czy nie i czeko konkretnie mu brak,  kto jest właścicielem tego sklepu lub biznesu...
Następne to  wydobywanie surowców, i co dalej, jest las, ropa, żyzna gleba i ruda. Ale co z tego jak ją tylko wydobywaja i wywodzą z miadta w 90% nie wiadomo kto i co robi z reszta tych surowcow, ciemnogród prawdziwy.
Brak wielkich fabryk i prawdziwej produkcji wszystkiego, wszystko niby jest,  niby się produkuje i odbiera, i kupuje... Ale to tylko usrednione dane statystyczne, a nie ma tego w konkretnych tabelach i tez w symylacji, a moglo by być, i juz byloby storazy ciekawiej.
Tez miasto  mogło by mieć umożliwienie tworzenia prawdziwych firm. Naprzyklad by burmistrz mogl stworzyć zakłady transportu miejskiego tak jak ZTM, by też było logo i możliwość malowanie pojazdow tak jak się chcę skoro juz i tak decydujemy o calym teansporcie. Fajnie byłoby mieć
możliwość  zarządzać naprawdę wszystkim w tym wirtualnym świecie. Ktoś powie że za wiele się chcę,  owszem za wiele,  ale to nieuchronna droga rozwoju człowieka, prawie w każdej dziedzini życia  i tez grach.  Realizujemy w tych gtach to, czego nigdy wielu z nas nie zrobi w naszym "realnym" swiecie, dlatego i oczekiwańia też rosną jak apetyt w miarę jedzenia.
Proszę wybaczyć mi błędy w ortografii i interpunkcji piszę  z telefonu, zazwyczaj późno i zmeczona i już nie wiele rejestruje na małym ekranie.  Mam nadzieję że jesteście wyrozumiali.

Niech kazdy napisze o tym czego mu brakuje z tego co mogło by być w grze. Uwazam że to nie najgorszy pomysł  i warto czasem pogadać z kimś z realnej "symulacji" . Wink)))
Brakuje mi w CS. Autobusa Ikarus 250.58 INTOURIST.
To kultowa maszyna z lat 70-80, piekna i z duszą.  
Pozdrawiam wszystkich.
SZyMeX napisał 02-09-2017, 08:28:
Posty przeniesione. Trochę odbiegły od tematu Cities Skylines: Green Cities Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Egoista - 31-08-2017, 14:47
RE: Dziury w rozgrywce - przez SZyMeX - 31-08-2017, 15:04
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Egoista - 01-09-2017, 00:10
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Manta - 01-09-2017, 23:17
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Krul - 02-09-2017, 18:32
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Gabrielle - 04-09-2017, 15:26
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez SZyMeX - 04-09-2017, 15:49
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Gabrielle - 05-09-2017, 19:49
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Manta - 17-02-2018, 15:03
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez kabexxx - 17-02-2018, 15:56
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez SZyMeX - 18-02-2018, 17:05
RE: Czego wam brakuje w rozgrywce? - przez Klaus - 18-02-2018, 17:26
RE: Cities: Skylines - Green Cities - przez Gabrielle - 01-09-2017, 05:52
RE: Cities Skylines: Green Cities - przez Egoista - 01-09-2017, 13:07
RE: Cities Skylines: Green Cities - przez KOKOSEK - 01-09-2017, 14:58
RE: Cities Skylines: Green Cities - przez Gabrielle - 02-09-2017, 01:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości