Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - trzeci livestream: Symulacja
#6
Mnie powaliło, ale to pewnie dlatego, że czekałem na ten live od dwóch tygodni Wink Co do statków i animacji zapory się nie czepiam - mogli tego nie pokazywać, sami się z tego śmiali, bo jest to jeszcze niedokończone.

+ nowy interfejs, duża ilośc informacji na temat budynków, podróży mieszkańców itp, kolej (według mnie bardzo realistyczny wygląd torów, trakcji, peronów), dworce, animacje budowy budynków, swobodne ustawianie elementów dekoracyjnych w każdym miejscu (!), budowa tamy na rzece, duża ilość ludzi na ulicach i w parkach, co powoduje, że miasto żyje, swoboda w budowie dróg, ronda, nieco mroczny wygląd miasta z lotu ptaka, mgła

- jedyny w zasadzie to brak klasycznych budynków, póki co wszystkie są w stylu albo nowoczesnym albo typowy modernizm no i wciąż powtarzalność, ale jak wiadomo to się będzie zmieniać z czasem.

Co do parkingów - poruszyli kwestię, że dobrym rozwiązaniem może być stworzenie parkingów P&R oraz piętrowych/podziemnych garaży. Z tego co zrozumiałem to spróbują je stworzyć, pod warunkiem, że będzie to spełniać swoje zdanie, ponieważ ludzie szukają możliwie najbliższego miejsca do parkowania (np jadąc do pracy, lub parkując w pobliżu domu), dlatego takie parkingi muszą mieć pewny zasięg oddziaływania, tak aby zachęcać ludzi do zostawiania tam aut. Jak sami przyznali, nie chcą tworzyć czegoś tylko dla wyglądu, każdy element gry ma spełniać jakieś zadanie i być funkcjonalny z czym ja się zgadzam. Ale również uważam, że samo parkowanie na ulicy nie jest wystarczające, szczególnie w obszarach przemysłowych.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości