Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - trzeci livestream: Symulacja
#7
Mnie tym razem gra jeszcze bardziej zachwyciła, ale bywały też momenty kiedy coś mi nie odpowiadało.

Zacznę od plusów Smile
+ generalnie jeśli chodzi o grafikę - kupuję ją. Taki klimat jaki zaprezentowany został teraz bardzo mi pasuje. Nie jest cukierkowo, ale za to bardziej realnie. Oczywiście jeszcze się będzie to pewnie zmieniać, lecz do finalnego zaklepania wyglądu gry jeszcze poczekamy. Uważam, że warto czekać Smile
+ interfejs współgra graficznie z grą. Myślałem, że poprzedni jego wygląd był dobry. Stwierdzam, że teraz jest jeszcze lepszy.
+ świnka "bekon" bardzo mnie rozbawiła. Możliwość personalizacji zwierząt i ludzi jest całkiem fajne. Oby pomyśleli o możliwości nazywania budynków, ulic jak również nadawania własnych nazw dzielnicom.
+ rusztowania budynków dodają więcej realizmu
+ ludzie na peronach czekający na pociąg wyglądają bardzo realnie. Pociągi, trakcje i tory świetne wykonanie.
+ możliwość stawiania własnych dekoracji i pokazane parki
+ możliwość budowy tamy. Również świetna symulacja wody. Zalanie miasta będzie miała spore konsekwencje (nie będzie łatwo odbudować miasta).
+ możliwość budowy wiatraków na wodzie (elektrownia wodna?)
+ rowery ( możliwość dodania ich po premierze)
+ życie miasta (tłumy ludzi, samochody). Każdy obiekt ma swój cel.
+ wydarzenia na ulicy (wypadki drogowe dodane w przyszłości)

Minusy: Frown
- zbyt szybko budujące się budynki tudzież rusztowania nawet na najwolniejszy obrotach
- lotnisko wciąż niedopracowane (nierealne spady), jeden pas (brak wieży kontrolnej i przylotniskowych parkingów)
- wciąż znikające auta
- auta przejeżdżające przez ludzi i pojazdy jak karetki, policja, straż pożarna nadal stoją w korkach. Brak pierwszeństwa dla uprzywilejowanych pojazdów.
- wciąż brak parkingów
- zbyt ogromny ścisk i skupienie wieżowców w jednym miejscu. Trochę wyglądało to jak getto. Brak większej przestrzeni.

Reasumując, od ostatnich livestreamów wiele się zmieniło. Gra nabiera charakteru i jest to zdecydowanie jeden z lepszych zapowiadanych city builderów. Mogę to stale powtarzać, gra będąca nadal alfą zdecydowanie bardziej wygląda jak beta. W żaden sposób nie przypomina mi gry SimCity 2013. Zdecydowanie lepszy produkt niż mogłem się spodziewać. Zupełnie inna, nowa, świeża gra. Pomimo wielu błędów (choćby zjazdy do autostrady, w miejscu gdzie wybudowano stadion, samochody przejeżdżały przez barierę; znikające pojazdy, brak pierwszeństwa dla pojazdów uprzywilejowanych) gra ma ogromny potencjał. Nie mogę się już doczekać premiery Cities Skylines Duży uśmiech
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości