Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Szczecin by Lukeps - budujcie ze mną
#1
Cześć
Wpadłem na (może) dość ciekawy pomysł małej integracji Smile
Jako, że Szczecin w moim wykonaniu pnie się po woli do góry, potrzebował będę nieco Waszej pomocy!
W naszym mieście znajduje się wiele charakterystycznych budynków, których niestety nie ma dostępnych w warsztacie Steam.
Tutaj trzeba będzie improwizować z tego co jest dostępne.
Jak wiece ilość dostępnych modów jest przeogromna.
Stąd zwracam się o pomoc. Wielu z Was używa już różnych dodatkowych budowli i modyfikacji. Wielu z Was przekopuje strony na Steamie w poszukiwaniu czegoś szczególnego. Łącząc swoje siły możemy stworzyć coś na prawdę wyjątkowego. Coś czego ja nie widziałem jeszcze w tej grze.

Przygodę zaczynam od stworzenia autostrady która biegnie od południowego wschodu miasta aż po południowo zachodnią część do samej granicy Niemiec.

Poszukiwany nr 1

Przy jednym ze zjazdów w kierunku miasta znajduje się jeden ze sławniejszych hoteli Szczecińskich - Hotel Panorama. Nazwa pochodzi od widoku, który wychodzi z hotelowych okien. W związku z położeniem na wysokich wzgórzach widać z niego rozległe rozlewiska rzeczne a w nocy migoczące światełka oddalonego miasta.

Budynek nie musi być dosłownie taki sam. Może to być kilka budynków, które połączymy w jeden.

[Obrazek: szczecin_panorama-szczecin_1_1.jpg]
[Obrazek: hotel-panorama.jpg]

Pomożecie? Duży uśmiech

Realizację oraz ciąg dalszy projektu znajdziecie tutaj:
http://citiesskylines.pl/temat-Szczecin-by-Lukeps
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Szczecin by Lukeps - budujcie ze mną - przez WujoWielkaBroda - 08-10-2017, 10:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości