Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Innogród
#4
Dzięki za komentarze!
Postanowiłem wywalić autostradę i zbudować w końcu metro. Co do ulic jednokierunkowych, znajdują się już w Jeżycach i jak widać działają sprawnie

gerth napisał(a):No i - do czego się będę czepiał zawsze - więcej polotu w budowie: widziałeś kwadratowe (kąt 90stopni) dzielnice w realu? [...]
Aha, no i moje: Stop estakadom (i autostradom rozcinającym miasta) w mieście - Stop estakadom w mieście - Stop estakadom w mieście. Zarówno w realu jak i w CS.

Obiecuję, że nowe strefy będą mniej kwadratowe, cały czas mam głupie przyzwyczajenie z SC (mało miejsca=wielki ścisk). Mam odmienny pogląd w sprawie estakad - Uwielbiam je, szczególnie kolej naziemną i żałuję, że nie ma stacji przesiadkowej z SC4 (metro-kolej naziemna).

Dels napisał(a):Bardzo ładnie pokazałes miasto na pierwszej fotce !
Bardzo dziękuję :3 Polecam wszystkim zbudowanie kolei nad lasem, wygląda to zdumiewająco, szczególnie z perspektywy maszynisty (FPS camera mod Wink )

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zaktualizuje temat, gdy miasto się rozwinie.
Otwarty umysł potrafi wszędzie dostrzec piękno, nie myślcie schematami, ale podziwiajcie idee...
[Obrazek: 76561198057709487.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości