Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Łosice by Gargamel
#1
Dzień dobry.

Często przeglądam forum i zazdroszczę Wam Waszych miast. Wyglądają mega!
Dlatego też chciałem się z Wami podzielić tym, co udało mi się do tej pory stworzyć. Nie jest to miasto idealne i idealnie wyglądające, ale jak na pierwszy "poważny" projekt niech będzie.

Zaczynamy więc wycieczkę po Łosisach.
Łosice to miasto prawie 20-tysięczne. Posiada dwie niewielkie strefy przemysłowe, jedną z przemysłem ogólnym, drugą z przemysłem leśnym. Do tego dochodzi nieco stref biurowych oraz handlowych, w których mieszkańcy zarabiają na swoje utrzymanie Smile

Tak prezentuje się plan mojego miasta:
   

Tutaj zaczęto budowę miasta - widok na pierwszą strefę mieszkalną oraz strefę przemysłu ogólnego i leśnego (w tle)
   
   
   

Kolejnym etapem rozwoju miasta była renowacja budynku starej uczelni i przystosowanie go na potrzeby uniwersytetu. Przy okazji w okolicy wybudowano szkołę średnią oraz niewielkie tereny rekreacyjne i parking dla wykładowców/nauczycieli oraz studentów/uczniów.
   

Ponieważ włodarze miasta inwestują sporo w komunikację miejską (która chyba pierwszy raz w moim mieście zaczęła przynosić zyski) przy nowo budowanych osiedlach oraz  strefach handlowych, konieczne jest budowanie parkingów, które zachęcają mieszkańców oraz kupujących do przesiadki w autobusy.
   

A tutaj jeszcze widok na coś w rodzaju starówki, gdzie mieszkańcy mogą spożytkować wolny czas oglądając wystawianą w teatrze sztukę.
   

Za widocznymi w tle domkami w starym stylu chcę dobudować jeszcze osiedle z blokami mieszkalnymi i a część miasta będzie już zakończona. Szukając nowych terenów pod rozbudowę trzeba będzie pomyśleć o zewnętrznym połączeniu kolejowym, które napędzi do miasta turystów Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Łosice by Gargamel - przez gargamel_83 - 19-02-2018, 09:57
RE: Łosice by Gargamel - przez lulok - 19-02-2018, 21:08
RE: Łosice by Gargamel - przez gargamel_83 - 19-02-2018, 23:30
RE: Łosice by Gargamel - przez matthew94s - 19-02-2018, 23:53
RE: Łosice by Gargamel - przez gargamel_83 - 19-02-2018, 23:57
RE: Łosice by Gargamel - przez kabexxx - 20-02-2018, 03:04
RE: Łosice by Gargamel - przez gargamel_83 - 20-02-2018, 08:39
RE: Łosice by Gargamel - przez gargamel_83 - 21-02-2018, 08:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości