Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Błąd w grze, mieszkańcy zbierają się w jednym kwadracie i z niego nie wychodzą.
#1
Witam. Kupiłem Cities Skylines około 2 miesiące temu i tak mi się spodobało, że od razu wykupiłem wszystkie DLC na raz (pierwszy raz wydałem tyle pieniędzy jednorazowo na grę), ale do rzeczy:
Pojawił mi się pierwszy problem z grą, otóż wybudowałem już któreś z kolei miasto, w tym osiągnąłem populację 90K i zauważyłem, że w jednym punkcie miasta mieszkańcy schodzą się w jeden kwadracik na chodniku. Mam wrażenie, że idą tam wszyscy jak zahipnotyzowani. Czy komuś pojawił się taki błąd? Z czego to może wynikać i jak to naprawić? Jak na razie próbowałem usuwać ulicę, przy której wszyscy się zbierają, ale to powoduje tylko tyle, że "punkt zbiórki" robią sobie kawałek dalej, tam gdzie jest ulica. 
Chciałbym jakoś to naprawić bo dużo się napracowałem przy budowaniu tego miasta, a jeszcze miałem na nie kilka pomysłów. Teoretycznie mimo opisanego błędu w grze miasto dalej funkcjonuje, zarabia, a mieszkańcy dalej się prowadzają lub wyprowadzają), ale nie wiem jaki ma wpływ na inne mechanizmy w grze. 
Ponadto najważniejsze dla mnie, żeby ten błąd nie pojawiał się w przyszłości. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam
Adam betonak
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Błąd w grze, mieszkańcy zbierają się w jednym kwadracie i z niego nie wychodzą. - przez betonak - 17-05-2018, 05:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości