Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zakorkowane tory kolejowe !
#1
Już mam dość powoli tej gry :/ ... w poprzednim wątku napisałem o zmarłych których przybywa od ch.... ale też ciągle w dużym tempie rośnie populacja ! do tego dochodzą korki na kolei przemysłowej... odłączyłem kolej wewnatrzną od zewnatrznej , stworzyłem stację przeładunkową świata zewnętrznego i wewnętrznego ... korki zrobiły się takie że już nic nie jeździ :/ pociągów jest więcej niż torów i stacji nie wiem co robić gdzie jest błąd to już chyba game over :/ [Obrazek: vi7yr6S.jpg] 
Pociągów ze stacji zewnętrznych się nie blokują. Wewnetrzne połaczenia są zablokowane dosłownie :/ wszystkie pociągi stoją na torach , towaru już brakuje w fabrykach i zaraz pewnie sklepy będą tak samo wyglądały.


Szukałem na YT filmików które mogłyby nakierować mnie na poprawne stworzenie torowiska ale niestety nic konkretnego nie zobaczyłem ... może macie jakieś przykłady ? 

Jedna stacja nie daje rady obsłużyć pociągów które jadą z fabryki na dzielnicę handlowa z tego robią się paraliżujące korki ... a stację 2-3 przeładunkowe nie działają mi w grze pomimo subskrycji. :/

Nic mi nie da że narobię 10 torów dojazdowych do jednej stacji bo to nic nie zmieni ... co zrobić więcej stacji odbiorczych tj. tych które odbiorą towar z dzielnicy przemysłowej ?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Zakorkowane tory kolejowe ! - przez vitalyzd - 21-05-2018, 22:08
RE: Zakorkowane tory kolejowe ! - przez SZyMeX - 21-05-2018, 23:05
RE: Zakorkowane tory kolejowe ! - przez vitalyzd - 22-05-2018, 14:30
RE: Zakorkowane tory kolejowe ! - przez kabexxx - 22-05-2018, 21:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości