Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Black Water Rebuild!
#1
Witajcie moi drodzy! Od długiego czasu w wolnych chwilach dłubię przy moim mieście Black Water. Robiłem to jednak bez konkretnego kierunku, pomysłu i otoczki fabularnej, ot pod wpływem chwili. Dlatego, jako iż najbardziej lubię przebudowywać to, co już jest, postanowiłem zrobić pamiętnik z istniejącego już (w miarę kompletnego) miasta, które sukcesywnie będę przebudowywał upłynniając ruch i poprawiając walory estetyczne! Tak więc drobnym wprowadzeniem,

   Black Water jest współcześnie stworzonym miastem będącym odpowiedzią na przeludnienie okolicznych regionów. Region Black Water na zacohdnim wybrzeżu wykształcił miasto o tej samej nazwie w połowie lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Pierwsza ludność zajmowała się przemysłem drzewnym, dopiero w wyniku wycinki lasów, miasto przekształciło się w aglomerację aspirująca do siedziska specjalistów IT oraz hi-tech. 
   Obecny gubernator, Aquar Fineos, planuje jednak uzupełnić portfolio regionu, zagospodarowując dziewicze wybrzeże w szereg atrakcji turystycnzo wypoczynkowych. Na pierwszy etap wysuwa się jednak fatalny stan komunikacji miejskiej oraz infrastruktury drogowej, z którą świeżo wybrany urząd zobowiązał się walczyć.

STAN OBECNY (prawie)

Międzynarodowe Lotnisko Portkey

[Obrazek: iyEC6X6.jpg] 
Imigranckie osiedla w dzielnicy Gringer's Valley
[Obrazek: tPW9Fcf.jpg]

Wesley Square - osiedle niskiej zabudowy wraz z terenami zielonymi.
[Obrazek: HbUAIZ8.jpg]

Centrum Handlowe CK Hogsmeade
[Obrazek: 0nf81Eb.jpg]

Snape's Avenue
[Obrazek: gg5wsb5.jpg]

Second downtown - rozbudowa miasta na drugi brzek rzeki 
[Obrazek: RAa7mad.jpg]

Kampus im. prof. Longbottom
[Obrazek: NlVwp8P.jpg]


(Dziś po południu aktualizacja o najnowszą mapę i więcej terenów, teraz nie mam jak robić zdjęć Frown, poprawię także opis)
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Black Water Rebuild! - przez bachal - 31-07-2018, 12:33
RE: Black Water Rebuild! - przez bachal - 01-08-2018, 07:35
RE: Black Water Rebuild! - przez bachal - 06-08-2018, 12:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości