Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pszczelno
#5
Cześć. Z okazji zakończenia mojego urlopu dla rozluźnienia wrzucam kilka fotek z rozbudowy miasta. Nie poczyniłem być może dużych postępów ale coś tam się wydarzyło :Smile dziś krótko bez historii gdyż zaraz muszę wyjść do pracy Frown


[Obrazek: BK9Q8qn.jpg] 
Zmieniłem trochę zabudowę jednej z głównych ulic miasta- przeniosłem katedrę na samą górę oraz postanowiłem postawić niższą zabudowę co sprawia, że teraz widać ją zaraz po zjeździe z mostu dłguiego Smile (po lewej obok kościoła św. Ducha widać budkę z hot-dogami. Podobno są to najlepsze hot-dogi w mieście, także jest to obowiązkowy punkt dla każdego turysty)

[Obrazek: 56voHYA.jpg]

Katedra w swej okazałości- naprzeciw katedry pomnik odbudowy miasta (zafundowany przez władze radzieckie- ale o tym w kolejnych postach przy okazji dalszej historii)



[Obrazek: SgMLSDj.jpg]
[Obrazek: IhZy3G2.jpg][Obrazek: u4xt2Hb.jpg]

Tutaj mamy jeden z wjazdów do miasta. Mamy tutaj typowe blokowisko. Osiedle te zwane jest osiedlem Odrodzenia, gdyż było to jedno z pierwszych wybudowanych w mieście. Znajduje się tutaj mały węzeł przesiadkowy. Pętla tramwajowa oraz stacja SKM.

[Obrazek: xP921rg.jpg]

Centrum handlowe "Konglomerat"- pierwsze centrum handlowe w mieście- wybudowane w 1992 roku. W chwili obecnej trwają pracę nad rozbudową gdyż wraz z rozwojem miasta oraz budowami innych centrów niestety te straciło zainteresowanie mieszkańców. Niestety rozbudowę blokują mieszkańcy pobliskich kamienic.

[Obrazek: oRf4PsO.jpg]

Po prawej ostatnie bloki znajdujące się na osiedlu Odrodzenia. W lewym dolnym rogu znajduje się rondo mające rozładować ruch w mieście. Jest ono częściowo zawieszone w powietrzu a pod nim znajdują się tory tramwajowe co ma sprawić, że tramwaje nie stoją w korkach przy wjeździe na rondo. W tle widać również cmentarz, który coraz bardziej zyskuje ostateczny kształt.
[Obrazek: cbK6JTx.jpg]

Pozostałości zabudowań przedwojennych oraz budynki handlowe wybudowane w latach 70 XX w. 

[Obrazek: OaQeHyt.jpg]

Oczywiście nie może zabraknąć zdjęcia satelitarnego :Smile  

Tak jak mówiłem dzisiaj krótko i szybko. Mam nadzieję, że będę mógł w najbliższych dniach wrzucić kolejne foty i wtedy trochę bardziej się rozpisać. Zapraszam do komentowania Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Pszczelno - przez Slightly Mad - 10-09-2018, 21:43
RE: Pszczelno - przez garfield - 10-09-2018, 23:53
RE: Pszczelno - przez Slightly Mad - 11-09-2018, 07:49
RE: Pszczelno - przez garfield - 11-09-2018, 08:28
RE: Pszczelno - przez Slightly Mad - 18-09-2018, 10:50
RE: Pszczelno - przez garfield - 18-09-2018, 11:08
RE: Pszczelno - przez Slightly Mad - 18-09-2018, 11:22
RE: Pszczelno - przez garfield - 18-09-2018, 11:23
RE: Pszczelno - przez Slightly Mad - 18-09-2018, 11:47
RE: Pszczelno - przez kabexxx - 18-09-2018, 12:04
RE: Pszczelno - przez garfield - 18-09-2018, 15:48
RE: Pszczelno - przez Slightly Mad - 18-09-2018, 16:23
RE: Pszczelno - przez garfield - 18-09-2018, 17:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości