Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Moskwa czyli długa historia bloków
#9
@garfield  - to fakt, że centrum "lekko" uciekło od typowo wschodnich klimatów Wink . U mnie jest taki problem, że chciałbym tam wszystko wcisnąć do środka. To i tak jest już 2 lub 3 centrum, gdzie mówiąć centrum mam na myśli CAŁE centrum objęte zabudową kamieniczną. I tak nie jest źle jak na pierwsze miasto w tej grze. Najgorzej, że @matthew94s wspomniał o kremlu, a jak tak patrze na to miasto, to idealnie by tam pasował. Chyba już wiem, co będę robił w weekend xD

@maciov - dzięki za uwagę. Rzeczywiście zabudowa jest "leciutko" za gęsta w niektórych miejscach  Smile . Muszę ją trochę przebudować, bo gęstość zaludnienia w mieście jest strasznie wysoka. Jak liczyłem niedawno to obszar widoczny na fotkach ma około 8km^2, a zamieszkany jest przez ponad 70000 ludzi. To daje nawet optymistycznie około 8750 ludków na km2. Nawet jak na centrum to jest to za dużo xD
Na tą chwilę, jeśli chodzi o osiedla to wzoruje się na tych miejscach: 
Szosa z blokami  oraz Street view z osiedla

Dzięki za opinię. Tak jak już pisałem, jest to pierwsze moje miasto w tej grze i jeszcze wielu rzeczy się uczę, odnośnie planowania miasta i jego budowy. Dlatego też każda opinia bardzo mnie cieszy. Niedługo, jak skończę kolejną demolkę centrum wstawie screeny i zacznę wreszcie opowiadać historię tego miasta. Bo co to za miasto, jeśli nie ma żadnej historii.

Na zakończenie dwie fotki z 17 tyś. dzielnicy Zegrze (na pierwszej fotce w pierwszym poście jest to osiedle wysokich bloków po prawej stronie zdjęcia)
[Obrazek: U683o8v.png][Obrazek: XNVNWNj.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Moskwa czyli długa historia bloków - przez Astrokuba - 14-09-2018, 12:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości