Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Moskwa czyli długa historia bloków
#21
Hejka!
Trochę to trwało, ale studia i praca skutecznie utrudniają czas na rozgrywkę  Sad , ale znalazła się chwila czasu, więc wreszcie coś zbudowałem na nowej grze, bo stara rozgrywka padła.

Nie ma tego dużo, ale staram się pamiętać o wskazówkach i błędach z pierwszej wersji Moskwy. Na początek widok ogólny miasta.[Obrazek: FlmLYyJ.png]

W trakcie budowy jest na razie ścisłe centrum miasta z kremlem, starówką oraz przyległymi blokowiskami. Jak miasto trochę się rozwinie, to wstawię mapę z podziałem na dzielnicę.

1. Dystrykt Puszkiński:
Jest to dzielnica położona na zewnątrz pierwszej obwodnicy miasta (Pierścień Sadowy). Zabudowa to w większości bloki, pomiędzy którymi można odnaleźć cerkwie lub pojedyncze kamienicę. Główną arterią dzielnicy jest Szosa Kijowska (2 jezdnie po 6 pasów), która biegnie od kremla aż do wylotu z miasta.

Widoczki ogólne:
[Obrazek: Es0QSlC.jpg][Obrazek: skD9kB7.png]
 
Widok od strony rzeki:
[Obrazek: epBcEN3.png]

2. Dystrykt Nowomiejski:
Zbudowana na przełomie lat 30-50 w większości składa się z stalinowskich bloków, które wraz z dużą ilością zieleni tworzą ciekawy klimat. Na razie będzie jeden screen, gdyż jeszcze jest tam za dużo luk i niedopracowanych terenów.

Widok z wiaduktu Pierścienia Sadowego na jedną z uliczek w tej dzielnicy:
[Obrazek: U2jXCio.png]

Aktualnie w planach mam budowę kremla i dokończenie zabudowy wyspy na rzece, żeby mieć już jakiś etap prac za sobą.
 Podziękowali: maciov
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Moskwa czyli długa historia bloków - przez Astrokuba - 26-10-2018, 21:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości