Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Moskwa czyli długa historia bloków
#23
Dzięki za miłą ocenę @garfield i @maciov . Uparłem się lekko na zimę, bo bardzo pasuje ona do takich wschodnich klimatów, a dodatkowo nie widziałem jakoś dużo miast w tej właśnie zimowej scenerii. Jedyny problem jest ze padającym śniegiem, który akurat pada, jak mam zamiar robić screeny  Finna Pojazdy musiałem pozmieniać, bo kompletnie nie pasowały do klimatu miasta. Zmieniłem w sumie wszystko: pociągi, samoloty i wszystkie auta poza karawanami xD

Dziś doszła nowa porcja obrazków z miasta. Aktualnie już mam ponad 10 tyś mieszkańców i nadal brak Kremla, ale to w tygodniu postaram się nadrobić.

1. Dystrykt Puszkiński:
Nic tu taj nie doszło nowego, dzielnica tak mi się podoba, że nie mogłem sobie odpuścić kolejnej porcji fotek.

Widoki ze środka osiedla:
[Obrazek: otEG3p6.png][Obrazek: Htc2Z79.png]

Widok z kładki dla pieszych na Ringu Sadowym:
[Obrazek: 3ITRJ4N.png][Obrazek: sAgPJ2u.png]

Oraz widok z placu na skrzyżowaniu Szosy Kijowskiej z Ringiem Sadowym (w tle widoczne kominy elektrowni przyfabrycznej ROSTAL):
[Obrazek: smG0FpM.png]

2. Dystrykt Nowomiejski:
Dobudowałem w sumie cały obszar widoczny na pierwszym zrzucie poniżej. Troszkę zmodernizowałem też pas zabudowy nadbrzeżnej, by wszystko tworzyło spójną całość.

Widok na Szosę Kijowską - cały ten obszar jest jeszcze do dopracowania, ale koncepcyjnie dużych zmian już tu nie będzie
[Obrazek: m5duH6i.png]

Panorama dzielnicy znad kanału (drugi screen zrobiony z mostu prowadzącego prosto na Plac Czerwony)
[Obrazek: rhIPbkW.png][Obrazek: ZBy6Trl.png]
 Podziękowali: garfield
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Moskwa czyli długa historia bloków - przez Astrokuba - 28-10-2018, 19:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości