Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Budynki opuszczone i błędy w grze
#3
Jest mod ktory sam automatycznie burzy opuszczone budynki. Jesli nie zburzymy to po jakims czasie moga zostac zasiedlone ponownie, tyle, ze do tej pory beda straszyc sasiedztwo. Z tymi autobusami to mam tak jak Ty i to juz w drugim swoim miescie. Gdy zakladam nowa linie to z zajezdni jedzie sznur autobusow jak wagoniki. Nastepnie podjezdzaja do przystankow i pierwsze 2 czasem potrafia zabrac wszystkich, a te za nimi jezdza na pusto. Z czasem te autobusy tasuja sie z innymi autami w ruchu ulicznyn i nie jezdza juz jeden za drugim lecz bardziej rozumnie. Nie znaczy to jednak, ze czasem dwa czy trzy nie pojada razem, a potem przerwa. Jesli chodzi o metro to funkcjonuje mi bardzo fajnie...chyba...wciaz widze ludzi ktorzy sporymi grupami wchodza i wychodza spod ziemi. Z koleji pasazerskiej zrezygnowalem, poniewaz gdy ustalilem trase to wyjechalo chyba ze 30 dlugich pociagow jezdzac prawie na pusto i blokujac mi pociagi towarowe. Musialbym robic mnostwo objazdow, burzyc spora czesc drog i zajmujac niepotrzebnie drogocenne tereny.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości